Freak MMA

gale freak fight

Zakłady bukmacherskie na High League wyłącznie w Fortunie

Freak-fighty i walki celebrytów w Polsce wchodzą na nowy poziom dzięki nowemu projektowi Mailka Montany. Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu. Takiego show jeszcze nie było!

Walka wieczoru – Lexy Chaplin (0-0) vs. Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0)

Kto nie słyszał o Lexy i Natsu? W pojedynku wieczoru gali organizowanej przez rapera Malika Montany zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0). Nowe gwiazdy High League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej.

Wystąpiły w projekcie „Team X”, a filmy z ich udziałem biły rekordy popularności. Dało im to wielką sławę i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Chaplin i Karczmarczyk pieniądze i prestiż już zdobyły. Teraz czas na kolejne wyzwanie – panie muszą dać z siebie wszystko w oktagonie!

High League – nowa organizacja na polskiej scenie MMA

W karcie pojedynków pierwszej gali High League znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy znane z sieci i telewizji. Większość z nich czekać będzie największe wyzwanie w życiu. Podczas wydarzenia wystąpią Aniela „Lil Masti” Bogusz, Josef Bratan czy Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki. Karta walk ogłaszana jest stopniowo w mediach społecznościowych organizacji.

Po projekcie można spodziewać się niespodzianek i innowacyjnych rozwiązań. Za ligą gwiazd stoi słynny Malik Montana, a dzięki wyrazistości i oryginalności lidera Get Money Live Life można być pewnym ogromnego zamieszania w polskiej scenie freak-fightów. „Lexy” czy „Natsu” – to tylko jedno z wielu pytań, na które odpowiedź poznamy w High League!

– Pomysł narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem sobie że założę własną. Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym poziomie dostarczał wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie – napisał na profilu high_league.news na Instagramie Mailik Montana.

Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

High League to nie tylko walki z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim wielkie show. O atmosferę zadba charyzmatyczny Arkadiusz „Pan” Pawłowski. Podczas imprezy będzie się działo też na scenie, gdzie zaprezentują się między innymi reprezentanci GM2L.

Kim jest Lexy?

Lexy Chaplin to jedna z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia. Prowadzi swoje profile na Instagramie, TikToku oraz na YouTube. … ogłosiła, że rozstaje się z Teamem X, w którym brało udział kilku influencerów. Twórcą Teamu X był Stuart Burton, znany w sieci jako Stuu.

Kim jest Natsu?

Natalia “Natsu” Karczmarczyk z projektu Team X, jest dzisiaj jedną z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych polskich influencerek. Urodziła się 11 grudnia 1997 roku. Pochodzi ze Śląska i ukończyła liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Studiowała farmację, jednak później zafascynowało ją aktorstwo. Dołączyła do obsady serialu TVN pt. “Szkoła”, gdzie od 2017 roku jej postać – uczennica Ewa – zdobywała coraz większą popularność. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad milion ludzi. Podobnie jest na YouTube, gdzie jej konto NATSU przekroczyło milion subskrybentów

Czym jest projekt Team X?

Team X powstał w 2019 roku z inicjatywy Stuu Burtona. Projekt, w którym na początku wzięli udział też Kacper Blonsky, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera miał trwać dwa lata. Przez ten czas fani mieli obserwować życie influencerów w luksusowej wilii pod Warszawą. Team X został reaktywowany, a 12 grudnia 2020 roku poznaliśmy jego nowy skład.W nowej edycji do teamu: Sheo, Monia Kociołek, Piechu, Czaro Nykiel, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Leksiu oraz Natsu, którą fani Teamu X znają z poprzedniej odsłony projektu.

Ile lat ma Lexy Chaplin?

Urodziła się 8 lipca 1999 roku. W 2021 roku skończyła 21 lat.

Ile lat ma Natsu?

Urodziła się 11 grudnia 1997 roku. W 2021 roku skończy 24 lata.

Skąd pochodzi Lexy Chaplin?

Chaplin urodziła się w Niemczech. Jej tata jest Amerykaninem, a mama – Polką.

Skąd pochodzi Natsu?

Pochodzi ze Śląska, a dokładniej z Siemianowic Śląskich

Co to jest Team X?

W największym skrócie, Team X to show, którego format może przypominać Big Brothera na Youtube.

Kiedy odbędzie się gala High League?

Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Kto wystąpi na gali High League?

Karta walk gali High League (aktualizowana):
*Lexy Chaplin vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk
*Aniela „Lil Masti” Bogusz vs TBA
*Piotr „czuuX” Czupryn vs TBA
*Josef Bratan vs TBA
*Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki vs TBA

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.