Freak MMA

gale freak fight

Zakładamy się od zawsze – Betclic. Cel, pal, wygraj!

„Zakładamy się od zawsze”. Legalny w Polsce bukmacher Betclic pokazuje, że zakładanie się jest w naszych genach. zakładanie się towarzyszy nam od zawsze, a teraz możemy to robić w Betclic. W nowym spocie reklamowym przedstawione są sceny z różnych epok: z czasów neandertalczyków, starożytnej Grecji, XIX wieku, Warszawy z lat 20 oraz czasów teraźniejszych. Każdej epoce towarzyszy inna historia ale ich kontekst jest jeden – zakładanie się.

000 zł codziennie i 20.000 zł za 1. miejsce – ruszyła nowa promocja w Betclic „Cel, pal, wygraj!”. Weź udział w promocji, klikając „DOŁĄCZ” znajdujące się na pod grafiką na stronie promocji i zacznij stawiać zakłady AKO z min. 5 zdarzeniami na dowolne dyscypliny, za conajmniej 10 zł. Kurs jednego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1,20. Dla najlepszych typerów czekają wysokie bonusy:

  1. 1000 zł codziennie dla gracza z najwyższym trafionym kursem dnia
  2. 1000 zł za pobicie rekordu: przyznawane graczowi, który ustanowi nowy rekord najwyższego zwycięskiego kursu w trakcie trwania promocji
  3. 20.000 zł za pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej: za każdy trafiony kupon spełniający warunki promocji, otrzymasz odpowiednią ilość punktów, np. wygrywasz dwa kupony, pierwszy po kursie 4.50 i drugi po kursie 5,25 -> dostajesz 9.75 pkt. w klasyfikacji generanej

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.