Freak MMA

gale freak fight

Youtuber Medusa wyzywa Karola Bedorfa: “dawajcie mi tego leszczyka”

Wczoraj w mediach społecznościowych, youtuber i zawodnik Fame MMA, Adrian Salamon znany jako „Medusa”, zapytany przez jednego z fanów o potencjalną walkę z zawodnikiem KSW wyzwał na pojedynek byłego mistrza kategorii ciężkiej, Karola Bedorfa.

  • (Widz) – Kiedy jakaś walka wariacie? Może podejmiesz kogoś z KSW?
  • (Medusa) – Ostatnio na treningach idzie mi kozacko, dawajcie mi tego leszczyka Bedorfa

Karola Bedorf nie pozostał obojętny wobec wyzwania ze strony „Medusy” i odpowiedział na swoim profilu na Instagramie i zaakceptował wyzwanie ze strony YouTubera.

„Posłuchaj mnie ty ośle. Stoczyłeś jedną walką na niby. Nagrywasz jakieś durne filmy na ten swój YouTube. I co ty myślisz, że się możesz panoszyć? Weź zejdź na ziemię łososiu ty.”


Nie chce on jednak walczyć z nim na gali, a zaprosił go do Szczecina, aby wyjaśnić całą sprawę.

Karol Bedorf (ur. 27 września 1983 w Szczecinie) – polski zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu i mieszanych sztuk walki. W latach 2013-2016 międzynarodowy mistrz KSW w wadze ciężkiej.

Medusa Official – polski youtuber streamujący śmieszne telefony, gry i omegle. Streamuje gry z Zigciem i Ptysiem. Miał tzw. dramę z Danielem Magicalem, ponieważ został oskarżony przez niego o rzucenie szklaną butelką w okno jego domu. Często na swój kanał wrzuca vlogi. Ma swoją grupę, Wariaty Medusy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.