Freak MMA

gale freak fight

Wyniki gali Hold’n’Hit – walk na pięści przy stole

W niedzielę 8 sierpnia odbyła się pierwsza gala Hold and Hit Underground. To nowa organizacja sportów walki na polskim rynku. Całą galę można było zobaczyć za darmo na kanale Youtube. Oto wyniki walk

  • Denis vs Zuch Trener – wygrana w II rundzie
  • Papaj vs Wiedźmin – wygrana w II rundzie
  • Arni vs Detonator – decyzja sędziowska (IV runda)
  • Dymek vs Korsarz – wygrana w I rundzie
  • Domino vs Miły – wygrana w I rundzie

Hold’n’Hit rozpoczynamy dwiema galami Underground, które będą do obejrzenia całkowicie za darmo! Na galach Underground będą wyłonione dwie walki wieczoru. Zwycięzcy tych pojedynków otrzymają kontrakt na walkę na oficjalnej gali Hold’n’Hit, która odbędzie się w wyjątkowym miejscu i przy niesamowitej oprawie. Z każdym dniem będziemy odkrywać przed Wami kolejne karty także bądźcie z Nami i informujcie znajomych bo będzie się działo!” – zapraszali przed galą organizatorzy.

Zasady walki w Hold’n’Hit Underground:

“Walka polega na tym, że zawodnicy stoją w wyznaczonych miejscach przy stole, trzymając jedną ręką za holder. Punkty zdobywamy zadając celne uderzenia w głowę lub korpus. Zawodnicy walczą w rękawicach od MMA. Walka składa się z trzech rund po 90 sekund. W czasie walki zawodnik musi uważać, żeby nie dostać ujemnego punktu,upomnienia lub żeby nie został zdyskwalifikowany. Punkty ujemne zawodnik dostaje za opuszczenie pola walki lub za puszczenie holdera. Zawodnicy mogą zadawać ciosy stojąc lub wykonywać ciosy z wyskoku. Zawodnik wygrywa walkę gdy znokautuje przeciwnika lub wygra ją na punkty.” – tłumaczy Wojciech Burdanowski, główny sędzia Hold’n’Hit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.