Freak MMA

gale freak fight

Włodarz Punchdown grozi Bonusowi BGC!

Sporo emocji wzbudza sytuacja Artura “Walusia” Walczaka, który przebywa w szpitalu, a jego stan ocenia się jako ciężki. Całą sprawę starał się nagłaśniać Bonus BGC, który jasno sugerował, iż federacja Punchdown nie zapewniła odpowiedniego bezpieczeństwa. Z Piotrem Witczakiem skontaktował się Jakub Henke. Włodarz organizacji zapewnił, że z czynów Bonusa BGC zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Przypomnijmy, iż w trakcie piątej gali Punchdown, Artur Walczak doznał poważnego urazu głowy po finałowym pojedynku z Dawidem Zalewskim. Popularny “Waluś” trafił do szpitala, a jego stan określono jako ciężki. Przynajmniej tak twierdził Bonus BGC, który relacjonował całą sprawę za pośrednictwem swojego Instagrama.

Bonus BGC w tarapatach?

Zachowanie Piotra Witczaka ewidentnie nie podoba się organizacji Punchdown. Jeden z włodarzy tej federacji – Jakub Henke zakomunikował Bonusowi BGC, iż wyciągną konsekwencje ze zdarzeń, jakie miały miejsce po gali. Taką wiadomość wysłał Bonusowi popularny Ptyś (pisownia oryginalna) – Panie Witczak. Za wszystkie kłamstwa oszczerstwa pod adresem naszej federacji, a także budowanie swojego famu na krzywdzie kolegi Artura Walczaka, odpowie Pan przed sądem. Proszę się wiecej ze mną nie kontaktować. Resztę formalności będzie przekazywał Panu nasz dział prawny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.