Freak MMA

gale freak fight

Włodarz Punchdown grozi Bonusowi BGC!

Sporo emocji wzbudza sytuacja Artura “Walusia” Walczaka, który przebywa w szpitalu, a jego stan ocenia się jako ciężki. Całą sprawę starał się nagłaśniać Bonus BGC, który jasno sugerował, iż federacja Punchdown nie zapewniła odpowiedniego bezpieczeństwa. Z Piotrem Witczakiem skontaktował się Jakub Henke. Włodarz organizacji zapewnił, że z czynów Bonusa BGC zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Przypomnijmy, iż w trakcie piątej gali Punchdown, Artur Walczak doznał poważnego urazu głowy po finałowym pojedynku z Dawidem Zalewskim. Popularny “Waluś” trafił do szpitala, a jego stan określono jako ciężki. Przynajmniej tak twierdził Bonus BGC, który relacjonował całą sprawę za pośrednictwem swojego Instagrama.

Bonus BGC w tarapatach?

Zachowanie Piotra Witczaka ewidentnie nie podoba się organizacji Punchdown. Jeden z włodarzy tej federacji – Jakub Henke zakomunikował Bonusowi BGC, iż wyciągną konsekwencje ze zdarzeń, jakie miały miejsce po gali. Taką wiadomość wysłał Bonusowi popularny Ptyś (pisownia oryginalna) – Panie Witczak. Za wszystkie kłamstwa oszczerstwa pod adresem naszej federacji, a także budowanie swojego famu na krzywdzie kolegi Artura Walczaka, odpowie Pan przed sądem. Proszę się wiecej ze mną nie kontaktować. Resztę formalności będzie przekazywał Panu nasz dział prawny.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.