Freak MMA

gale freak fight

W STS 50 PLN ekstra do wygranej na galę MMA

Dobrze wiesz jak rozstrzygną się dzisiejsze pojedynki na Gali KSW 53?Skorzystaj z okazji, zapisz się do akcji i zgarnij nawet 50 PLN ekstra!

 1. DOŁĄCZ DO AKCJI
  Po zalogowaniu, potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ. Pamiętaj, aby zapisać się przed postawieniem kuponu.
 2. ZAGRAJ KUPON AKO
  Stwórz kupon AKO przedmeczowy lub LIVE w dniach 09.07 (1:00) – 12.07 (03:00) z co najmniej jednym zakładem na KSW 53 i postaw swój zakład ze stawką min. 20 PLN.
 3. ODBIERZ NAWET 50 PLN
  Na Twoje konto oprócz wygranej z kuponu trafia dodatkowe 10 PLN za każde postawione i wygrane 20 PLN! Maksymalnie w akcji możesz zgarnąć 50 PLN ekstra!

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu zakładu AKO z konta depozytowego, za minimalną stawkę wynoszącą 20 PLN, na którym znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie z wydarzenia KSW 53 z oferty przedmeczowej lub LIVE, z minimalnym kursem ogólnym kuponu wynoszącym 1,85, liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako wygrany do godz. 03:00 dnia 12.07.2020 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą, która zależy od wysokości stawki zakładu, tj. za każde 20 PLN Klient otrzyma bonus o wartości 10 PLN. Maksymalna kwota Bonusu wynosi 50 PLN.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego kwotą, która zależy od wysokości stawki zakładu, tj. za każde 20 PLN Klient otrzyma bonus o wartości 10 PLN. Maksymalna kwota Bonusu wynosi 50 PLN. Przykład:

 • Uczestnik zawiera zakład za 20 PLN, spełnia warunki -> dostaje 10 PLN bonusu;
 • Uczestnik zawiera zakład za 40 PLN, spełnia warunki -> dostaje 20 PLN bonusu;
 • Uczestnik zawiera zakład za 100 PLN, spełnia warunki -> dostaje 50 PLN bonusu.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 09.07.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 12.07.2020 r. godz. 03:00.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry którzy wyrazili chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie przycisku Weź udział na podstronie bonusowej.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 14.07.2020 r. do godz. 23:59.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.