Freak MMA

gale freak fight

W Poznaniu padł rekord! Bukmacher BETFAN wypłaci kwotę o wartości mieszkania

274 tysiące złotych – o tyle w ciągu kilku godzin wzbogacił się 28-letni mieszkaniec Poznania, który poprawnie wytypował zakłady u legalnego bukmachera BETFAN. To najwyższa wygrana w historii firmy.

Powrót sportowej rywalizacji przywrócił do życia także legalne zakłady sportowe. Skorzystał na tym gracz z Poznania, który w połowie czerwca obstawił 10 wydarzeń ze świata piłki nożnej i esportu. We wtorek 23 czerwca rozstrzygnęło się ostatnie z nich, a kupon oficjalnie okazał się zwycięski.

Aby wygrać 247 tysięcy złotych w tym konkretnym przypadku wystarczył wkład w wysokości 500 zł.

– „Nie grasz, nie wygrasz” – tak brzmi motto BETFAN, a nasz Gracz czerpie z niego garściamiDobór spotkań na kuponie wskazuje, że nie były to przypadkowe typy, ale bardzo dokładna analiza, wzbogacona dużą wiedzą na temat bieżącej formy konkretnych zespołów. Gracz typował zarówno spotkania z lig piłkarskich, w tym m.in. włoskiej Serie A czy polskiej Ekstraklasy, jak i niełatwe do obstawienie rozgrywki esportowe NBA. Zaprocentowała także wierność do lokalnej piłki, ponieważ na kuponie znalazł się zwycięski typ na wygraną Lecha Poznań z Piastem Gliwice. Teraz, dzięki świetnej intuicji, za wkład w wysokości średniego czynszu, gracz będzie mógł kupić własne mieszkanie w Poznaniu – mówi Grzegorz Kiczko, dyrektor operacyjny w BETFAN.

BETFAN to jedna z największych polskich firm bukmacherskich online. Można w niej legalnie obstawiać nie tylko wyniki sportowe, ale także tematy związane ze światem rozrywki i lifestylem.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.