Freak MMA

gale freak fight

W Etoto największy cashback bez podatku do 1000 PLN

Legalny w Polsce bukmacher ETOTO właśnie wystartował z najlepszym cashbackiem na rynku. Dlaczego jest to wyjątkowa oferta?

Dlaczego Cashback 50% do 1000zł w Etoto to wyjątkowa oferta?

 1. Bukmacher Etoto zwraca najwięcej ze wszystkich bukmacherów (stan na 2.08.2021). Nawet 1000 złotych!
 2. Zwrot otrzymujesz na saldo gotówkowe. Nie jest to żaden bonus.
 3. Zwrot możesz go od razu wypłacić albo grać dalej. Nie musisz nim obracać, jak u niektórych bukmacherów.
 4. Jeśli 50% stawki Twojego pierwszego zakładu to np. 700 złotych to Etoto zwróci Ci dokładnie 700 złotych (a nie 616 zł, czyli nie zabierze podatku od Twojego zakładu).

Obecnie jest to największy zwrot na polskim rynku bukmacherów za przegrany zakład.

Jak skorzystać na największego cashbacka 1000 zł?

 1. Zarejestruj się na ETOTO
 2. Dokonaj wpłaty i postaw dowolny zakład AKO (min. 2 mecze o kursie 1.25).
 3. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się zwycięski, to zgarniasz wygraną! Gratulacje masz nosa! Jeśli jednak powinie Ci się noga, Etoto zwróci Ci 50% za pierwszy zakład do maksymalnie 1000 złotych. Zwrotem nie musisz obracać, ani stawiać kolejnych zakładów! Te pieniądze są po prostu Twoje i możesz je wypłacić. Żadnych haków!

Regulamin promocji Cashback 50% do 1000zł w Etoto:

 1. Organizatorem sprzedaży premiowej „Kasozwrot 1000” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa.
 2. Regulamin „Kasozwrot 1000” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, zawartym na stronie www.etoto.pl.
 3. Oferta przysługuje klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 1 sierpnia 2021 roku od godziny 00:01.
 4. Nagrodą z tytułu sprzedaży premiowej, jest to zwrot 50% stawki pierwszego obstawionego zakładu akumulowanego składającego się z minimum dwóch zdarzeń o minimalnym kursie każdego z nich 1,25, o ile zakład ten jest przegrany.
 5. Zwrot wynosi maksymalnie 1000 zł. Zwracane jest pełne 50% stawki pierwszego kuponu (jeśli okaże się przegrany) czyli włącznie z podatkiem. W przypadku pierwszego kuponu, który okazał się przegrany za więcej niż 2000 zł, gracz może otrzymać maksymalnie 1000 zł.
 6. Zwrot przyznany zostanie jako środki gotówkowe na saldo główne gracza. Gracz decyduje czy je od razu wypłaca czy gra dalej. Nie ma wymogów obrotu.
 7. Gracz może otrzymać jeden zwrot z tytułu sprzedaży premiowej.
 8. Darmowe zakłady (freebety) są wykluczone z promocji.
 9. Zakłady postawione na sporty wirtualne są wykluczone z promocji.
 10. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy oraz jedno miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy, akademik itp.), z którego została dokonana wpłata na konto gracza. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „Kasozwrot 1000” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
 11. Skorzystać z oferty w ramach sprzedaży premiowej „Kasozwrot 1000” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody (zwrotu) na osobę trzecią.
 12. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „Kasozwrot 1000” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.
 13. Sprzedaż premiowa trwa od ETOTO od 1 sierpnia 2021 roku od godziny 00:01 do odwołania.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia. Hazard może prowadzić do uzależnienia i nieść ze sobą konsekwencje jak każde inne uzależnienie.

Etoto działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet udzielonego przez Ministra Finansów w drodze decyzji z dnia 28 listopada 2014 roku o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 (przedłużonego decyzją z dnia 29 września 2020 roku o numerze PS4.6831.2.2020). Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.