Freak MMA

gale freak fight

W Betcris możesz edytować kupon – zakłady bukmacheskie

Nowy legalny bukmacher Betcris wystartował z zupełnie nową funkcją na naszym rynku bukmacherskim. Funkcja “edytuj zakład” dostępna jest dla wszystkich miłośników zakładów sportowych, posiadających aktywne konto gracza. W jaki sposób? Obstawiłeś kupon, ale okazało się, że chciałbyś w nim coś zmienić? Bez obaw! Na stronie nowego bukmachera Betcris jest to możliwe. Możesz dodawać i usuwać wybrane zakłady przed końcowym rozliczeniem kuponu. Funkcja Edytuj zakład, dostępna jest wyłącznie w Betcris.

Co to jest Edytuj Zakład w Betcris?

Funkcja „Edytuj zakład” w legalnym bukmacherze Betcris umożliwia dodawanie, zmianę lub usunięcie wybranej selekcji z nierozliczonych kuponów akumulowanych – zarówno tych przedmeczowych, jak i na żywo. Jeśli zdecydujesz się na edycję zakładu masz również możliwość zwiększenia stawki postawionego przez siebie zakładu. Jest to pierwsza taka oferta na polskim rynku.

Jak działa Edytuj Zakład w Betcris?

Dzięki opcji „Edytuj zakład” możesz zmieniać ustawienia postawionego kuponu bukmacherskiego. Oprócz dodania, zmiany, usunięcia bądź zwiększenia stawki zakładu możesz również wykorzystać oferowaną funkcję do zmiany typu zakładu. 

Na przykład: Przekształcenie nierozstrzygniętego kuponu zawierającego trzy zdarzenia w tym duble.

Funkcja „Edytuj zakład” jest możliwa do wykorzystania, gdy Cash out jest dostępny dla wszystkich nierozliczonych selekcji w ramach Twojego zakładu oraz kiedy końcowy wynik zakładu nie został jeszcze rozstrzygnięty. Oznacza to, że nawet jeśli kilka selekcji w postawionym przez Ciebie zakładzie akumulowanym zostało już rozstrzygniętych, to nadal masz możliwość skorzystania z opcji „Edytuj zakład”. 

Należy pamiętać, że podczas edytowania zakładu, aktualna wartość zamknięcia zakładu zostanie użyta jako nowa stawka.

Jak Edytować Zakład w Betcris?

Funkcję „Edytuj zakład” można zastosować na każdym urządzeniu mobilnym, tablecie lub laptopie. Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza w legalnych zakładach wzajemnych Betcris i przejść do panelu „Mój profil”. Następnie wybrać możliwość edycji zakładu na swoim kuponie, aby dowolnie dodawać, zmieniać, a nawet usuwać wybrane przez siebie selekcje.

Opcję „Edytuj zakład” można wykorzystać w następujący sposób:

  • Dodawanie selekcji
  • Zamiana selekcji
  • Usunięcie selekcji
  • Zmiana typu zakładu
  • Zwiększenie stawki zakładu

PAMIĘTAJ! Jeśli decydujesz się na dodanie, zmianę lub usunięcie danej selekcji ze swojego kuponu, musisz pamiętać o zatwierdzeniu takiej edycji. Wystarczy, że klikniesz jaskrawo zielony przycisk „Zapisz zmiany”, a tym samym potwierdzisz dokonaną przez siebie edycję. Opis wszystkich promocji w Betcris znajdziesz w podlinkowanym artykule.

____

Zakłady bukmacherskie Betcris działają na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o (Betcris). to legalny polski bukmacher.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.