Freak MMA

gale freak fight

Tyson Fury pokonał Deontaya Wildera. Rzucony ręcznik

Dlaczego to zrobiłeś – krzyczał wściekły Deontay Wilder zaraz po przerwaniu pojedynku do swojego narożnika.

Deontay Wilder znowu będzie mistrzem, ale powiem tylko tyle, że król wrócił na tron. Każdemu, kto ma uszy, tłumaczyłem przed walką: nadchodzę. I zrobiłem to porządnie, jestem niszczycielem. Nieźle jak na gościa z pięściami jak poduszki, co? Ale ja dotrzymuję słowa, zapowiedziałem tutaj nokaut, mówiłem to Wilderowi i jego teamowi – powiedział tuż po walce Tyson Fury

Tyson Fury był dużo lepszy od początku walki i już w 3 rundzie posłał Deontaya Wildera. Fury kolejny raz posłał Wildera na deski w 5 rundzie i było już niemal pewne, że to Brytyjczyk wygra tę walkę. W siódmej rundzie pojedynku sędzia zdecydował się przerwać walkę po tym, jak z obozu Wildera rzucono ręcznik i poddano walkę.

Okazało się, że to nie pierwszy trener Wildera Jay Deas, a drugi trener Mark Breland, poddał tę walkę. – Mark rzucił ręcznik, choć uważam, że nie powinien tego robić. To był błąd, bo Deontay to jest gość, który nigdy nie chce się poddawać. Zawsze walczy do końca. Dysponuje takim ciosem, który w każdej chwili może odwrócić losy walki – powiedział Deas.

Tak wyglądały karty punktowe walki Fury – Wilder:

Dziś lepszy był Fury i to on wygrał, takie rzeczy się zdarzają. Chciałbym jednak, żeby narożnik dał mi więcej czasu i pozwolił dalej boksować. Jestem wojownikiem i tak też walczę. Nie szukam wymówek, wrócę silniejszy – powiedział po walce Wilder.

Kursy bukmacherskie na zwycięstwo Tysona Fury z Deontay Wilderem w 7 rundzie wynosiły od 25 do 40 (np. za postawione 10 zł można było wygrać 400 zł) Najkorzystniejszy kurs na wygraną Tysona Fury przed czasem (bez wyboru rundy) oferował Betfan z kursem 10. Po walce, jeszcze w ringu Tyson Fury zaintonował kultowy przebój „American Pie

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.