Freak MMA

gale freak fight

TOTALbet pozostanie oficjalnym bukmacherem FEN!

Legalny bukmacher TOTALbet pozostanie sponsorem organizacji sportów walki Fight Exclusive Night! Nowa umowa obowiązuje do końca 2020 roku. Marka TOTALbet będzie widoczna już w sobotę na gali FEN 27 w Szczecinie. Jako oficjalny bukmacher TOTALbet oferuje najszerszą ofertę zakładów na to wydarzenie.

Współpraca TOTALbet z FEN rozpoczęła się w marcu 2019 i objęła trzy gale: w Warszawie, Ostródzie oraz Wrocławiu. Efekty były satysfakcjonujące i osiągnięto porozumienie o dalszej współpracy. Przez cały 2020 rok TOTALbet pozostanie oficjalnym bukmacherem FEN!

– Dzięki współpracy z FEN przeprowadziliśmy szereg ciekawych akcji marketingowych, docierając do szerokiego grona osób zainteresowanych sportami walki i zakładami. Cieszę się, że przed nami kolejne gale pełne sportowych emocji – komentuje dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.

– Cieszę się, że w dalszym ciągu będziemy współpracowali z legalnym bukmacherem TOTALBET, bo to, podobnie jak my, wciąż prężnie rozwijająca się firma, która ambitnie patrzy w przyszłość. Stawiamy sobie w 2020 roku ambitne cele, a jestem przekonany, że z takim Partnerem osiągniemy wszystko, co sobie zakładamy – Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Najbliższa gala FEN odbędzie się w Szczecinie. W walce wieczoru Mateusz Rębecki stanie do obrony pasa mistrza kategorii lekkiej w starciu z Magomedem Magomedovem. To gratka dla kibiców, ponieważ Rębecki reprezentuje miejscowy klub Berserkers Team Szczecin. Podobnie jak inni bohaterowie gali: Wojciech Janusz, Sebastian Romanowski, czy pochodzący ze Szczecina, ale trenujący w innych klubach, Kamil Gniadek i Marcin Parcheta. O gorącą atmosferę na trybunach Netto Areny nie trzeba się martwić!

Klienci TOTALbet jak zwykle mogą liczyć na konkursy, w których do wygrania są bilety na gale. Bukmacher przygotował również specjalne promocje oraz najszerszą ofertę zakładów przedmeczowych i LIVE. W Netto Arenie na kibiców czekać będzie także niespodzianka od TOTALbet, dzięki której będzie można sprawdzić swoją formę i wygrać atrakcyjne nagrody.

Całą galę FEN 27 i inne wydarzenia ze sportów walki można obstawiać na TOTALbet

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher,utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.