Freak MMA

gale freak fight

Szymon Kołecki otwarty na walkę z Don Kasjo!

Całkiem niedawno Szymon Kołecki zakończył swoją przygodę z KSW. 40-latek czeka na nowe wyzwanie. Niewykluczone, że byłego sztangistę zobaczymy w Fame MMA. Kołecki przyznał bowiem, iż jest otwarty na walkę z Don Kasjo.

Od razu po rozstaniu Kołeckiego z KSW walkę swojego zawodnika z Don Kasjo zaczął nakręcać Mirosław Okniński, który pojawiał się już na galach Fame MMA, będąc m.in. w narożniku Amadeusza Ferrariego.

Szymon Kołecki zawalczy z Don Kasjo?

W trakcie rozmowy dla FightSport, Szymon Kołecki otrzymał pytanie od Tomasza Majewskiego w sprawie ewentualnej walki z Don Kasjo na Fame MMA. Kołecki nie wyklucza takiego pojedynku – Widziałem, widziałem pojedynek Marcina Wrzoska i uważam, że Kasjusz dobrze boksuje. Natomiast ja nie jestem z tych, którzy się do jakiejkolwiek walki pchają. Żeby nie było gdzieś wyciągane, że ja bym chciał się gdzieś z Kasjuszem pojedynkować, lub na nim budować swój fame. Już byli tacy, co mi zarzucali, że na ich plecach chcę budować swoją rozpoznawalność. Także nie mam takich planów, ani niczego takiego. Natomiast jeśli dostanę propozycję atrakcyjną finansowo to ja mogę zaboksować w każdej możliwej formie z Kasjuszem. Ja mówiłem, że żadnej formy nie wykluczam i również takiej, jeżeli bym takową propozycję dostał.

Don Kasjo ma za sobą zwycięstwo w starciu z Marcinem Wrzoskiem. Czy pojedynek Kołecki-Don Kasjo dojdzie do skutku?

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.