Freak MMA

gale freak fight

Szkolenie medyczne MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska pragnie zaprosić pracowników służb medycznych w tym: ratowników medycznych, lekarzy i ratowników KPP, na kurs medyczny poświęcony zagadnieniom związanym z zabezpieczeniem i realizacją zawodów MMA.

W ramach szkolenia omówione zostaną między innymi takie tematy jak:

– Zakres działań podejmowanych podczas zawodów przez ekipy medyczne we współpracy z cutmanem, sędzią, organizatorem.

– Omówienie sprzętu niezbędnego do prawidłowej realizacji zabezpieczenia medycznego imprezy MMA.

– Sytuacje szczególne pod kątem charakterystycznych obrażeń występujących w walkach MMA (np. utraty przytomności, złamania, zwichnięcia, urazy czaszkowo – mózgowe).

Za ukończone szkolenie, uczestnicy otrzymają 8 punktów edukacyjnych w ramach doskonalenia zawodowego ratowników medycznych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Prowadzącym szkolenie będzie lider sekcji medycznej Stowarzyszenia, doświadczony ratownik medyczny zabezpieczający największe gale MMA w Polsce, mgr Paweł Czyrka.

  • Data: 02.06.2021
  • Adres: Hotel Novotel Centrum, ul. marszałkowska 94, Warszawa 
  • Koszt szkolenia: 320 zł
  • Czas trwania szkolenia: 8 godzin dydaktycznych
  • Godzina rozpoczęcia: 09:00

Zapisy pod adresem – info@mmapolska.org
Wpłat należy dokonywać na rachunek Stowarzyszenia:
Odbiorca: Stowarzyszenie MMA Polska
Nr. Konta: 20 1240 1040 1111 0010 9086 1652
Tytułem: (imię i nazwisko uczestnika) za szkolenie medyczne

O Stowarzyszeniu MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska jest pierwszą w Polsce organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja, Stowarzyszenie jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Organizacja łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.