Freak MMA

gale freak fight

Rewanż na HIGH League 3! Łukasz “Lukas TV” Wdowiak zmierzy się z Kamilem Kossakowskim

Na HIGH League 3 dojdzie do rewanżu z pierwszej gali! Łukasz “Lukas TV” Wdowiak i Kamil Kossakowski ponownie zmierzą się w ERGO ARENIE. 

“Lukas TV” i Kamil Kossakowski zmierzyli się w szalonej walce trzech na pierwszej edycji. Wtedy obok nich wystąpił jeszcze Sebastian “Bunio” Szabunio. 


Jako pierwszy z walki odpadł Kossakowski, który na kilka dni przed galą zastąpił w starciu Łukasza “Yoczooka” Walaszka. Disco-polowiec i tiktoker pokazał się jednak ze świetnej strony. Rywale atakowali go we dwóch, a potrafił im oddawać i w pewnych momentach nawet zagrozić.


Ostatecznie starcie zwyciężył Łukasz Wdowiak. Ten werdykt nie spodobał się jednak wszystkim. Podczas HIGH League 3 dojdzie do zasłużonego rewanżu! 


“Lukas TV” zasłynął jako najpopularniejszy prankster w Polsce. Na YouTubie obserwuje go prawie milion subskrybentów. Jego filmy zyskały ponad 200 milionów wyświetleń. Nagrywał też piosenki, napisał książkę. W ostatnim czasie skupił się przede wszystkim na treningach MMA!


Jego rywal, Kamil Kossakowski, to jeden z najpopularniejszych polskich tiktokerów i disco-polowców. Jest liderem zespołu DiscoBoys i autorem takich hitów jak “Niebieskie oczy” czy “Zarąbista blondi”. 
Starcie zakontraktowano w limicie wagowym do 77 kilogramów.


Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już w środę, 4 maja, w Warszawie. Początek o godzinie 19:00. Ostatnie bilety w sprzedaży na Eventim.pl. Transmisja na YouTube.

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.