Freak MMA

gale freak fight

PPV na HIGH League 4 dostępne! Gala już 17 września

Ruszyła sprzedaż PPV na galę HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. To będzie najmocniej obsadzone wydarzenie historii ligi Malika Montany!

Bilety na galę HIGH League 4 rozchodzą się w świetnym tempie. Ostatnie wejściówki są jeszcze dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Wszystko wskazuje na to, że biletów niedługo może zabraknąć.

PPV można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje – PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD).

Na galę HIGH League 4 dostępne są również licencje grupowe – przeznaczone dla restauracji, barów i innych obiektów. Z pakietami dostępowymi można zapoznać się pod poniższym linkiem: LICENCJA GRUPOWA.

W głównym pojedynku, o pas wagi muszej kategorii kobiet, zmierzą się najsłynniejsze polskie influencerki – Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. To uczestniczki największych internetowych projektów i prawdziwe gwiazdy social mediów. W klatce skonfrontują się już po raz drugi. Rewanżowy pojedynek będzie miał status mistrzowski!

Podczas HIGH League 4 w Arenie Gliwice po raz pierwszy we freak-fightach zaprezentuje się Artur Szpilka. “Szpila”, który jest jednym z najpopularniejszych polskich wojowników i najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej, stanie przed ogromnym wyzwaniem w MMA! Jego rywalem będzie nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki.

Tytułu niskorosłych bronił będzie członek słynnej Ekipy, Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Jego rywalem został mistrz świata w K-1, Salim Chiboub. W klatce gorący konflikt wyjaśnią najwięksi freak-fightowi zadymiarze, Amadeusz “Ferrari” Roślik i Paweł “Scarface” Bomba.

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką.

To jednak nie wszystko, co czeka kibiców w Arenie Gliwice. Gala HIGH League 4 to przede wszystkim wielkie show! Tego nie można przegapić.

Karta walk:
Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
Maja Staśko vs Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka
Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary “Czaro” Nykiel
Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Źródło: informacja prasowa

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.