Freak MMA

gale freak fight

Powrót Różala do KSW?

KSW czyli Konfrontacja Sztuk Walki na swoim profilu na Twitterze wrzuciło materiał video z podpisem „On wraca”.

Większość osob dostrzegła w tajemniczej postaci sylwetkę…Różalq. Na Facebookowym profilu Marcina Różala Różalskego miesiąc wcześniej mogliśmy zobaczyć taki oto wpis:

Marcin Różalski to polski zawodowy kick-bokser, zawodnik muay thai i mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej, mistrz świata organizacji ISKA z 2007 i WKA z 2008 w formule K-1. Były międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017 roku. 1 marca 2019 roku zakończył sportową karierę.

Konfrontacja Sztuk Walki, KSW to polska organizacja promująca walki MMA (Mixed Martial Arts) założona w Warszawie przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Lider wśród organizacji MMA w Europie oraz jedna z największych organizacji na świecie . Gale KSW odbywają się w Polsce i za granicą. Gala „KSW 39. Colosseum” zgromadziła w maju 2017 na PGE Narodowym niemal 58 tys. widzów, plasując się na drugim miejscu wśród największych pod względem liczebności publiczności wydarzeń sportowych w Polsce. Była to także druga na świecie impreza MMA pod względem liczebności publiczności

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.