Freak MMA

gale freak fight

Popek Monster przechodzi do Fame MMA

‎Paweł Mikołajuw znany jako Popek Monster poinformował na Instagramie że przechodzi do organizacji Freak fight Fame MMA. Jednoczesnie podziękował KSW oraz Maciejowi Kawulskiemu i Martinowi Lewandowskiemu.

https://www.instagram.com/p/CBvnfnfhN8_/?igshid=8jmrh5awaa3m

Witam wszystkich i zacznę od podziękowań dla włodarzy KSW, dla Maćka (Kawulskiego) i Martina (Lewandowskiego) za to że mogłem być częścią wielkiego planu KSW, wielkiej legendy.
Ale mój czas w KSW dobiegł końca, więc podpisałem się z “Fejmem”
Tak ża za niedługo zobaczycie mnie w pierwszej walce w FAME, czyli zawodowy freak fighter powrócił
 – powiedział w krótkim filmiku Paweł “Popek” Mikołajuw

Gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września 2020 roku, O nowym terminie poinformował jeden z najważniejszych ludzi w całej federacji Wojtek Gola, publikując wspólne zdjęcie z bohaterem tego wydarzenia – Adrianem Polakiem. W karcie walk gali FAME MMA 7 znalazły się pojedynki Amadeusz Ferrari vs. Adrian Polak i Kamil Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka a także Marcin Najman i Arkadiusz “Ar0y” Tańcula.

Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak fight z siedzibą w Poznaniu. Pojedynki głównie są toczone na zasadach MMA, choć są też w innych dyscyplinach, podczas których walczą celebryci, youtuberzy, raperzy i influencerzy. Pomysłodawcami federacji są Wojciech „WG” Gola, znany z Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy oraz youtuber Michał „Boxdel” Baron

Popek a właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw to polski raper, wokalista, muzyk, aktor i zawodnik MMA wagi ciężkiej, członek zespołów Firma (2001–2011) i Gang Albanii (2014–2017).

Konfrontacja Sztuk Walki, KSW – polska organizacja promująca walki MMA (Mixed Martial Arts) założona w Warszawie przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Lider wśród organizacji MMA w Europie oraz jedna z największych organizacji na świecie. Gale KSW odbywają się w Polsce i za granicą. Gala „KSW 39. Colosseum” zgromadziła w maju 2017 na PGE Narodowym niemal 58 tys. widzów, plasując się na drugim miejscu wśród największych pod względem liczebności publiczności wydarzeń sportowych w Polsce. Była to także druga na świecie impreza MMA pod względem liczebności publiczności

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.