Freak MMA

gale freak fight

PayPal w STS! Bukmacher uruchomił nową metodę płatności jako jedyny w Polsce

STS wprowadził nową metodę wpłacania środków na konto STS. Dzięki portfelowi elektronicznemu PayPal gracze STS mogą wygodnie i bezpiecznie – bez konieczności udostępniania swoich danych finansowych – wpłacać środki na konto. Usługa PayPal dostępna jest dla wszystkich klientów bukmachera w Polsce. STS jest jedynym bukmacherem w kraju, który realizuje wpłaty przez PayPal.

STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego, który nieprzerwanie inwestuje w nowoczesne rozwiązania dla graczy, ale również w ich komfort przy korzystaniu z usług. Możliwość wpłaty środków na konto STS przy pomocy konta internetowego PayPal to udogodnienie, dzięki któremu gracze mogą w szybki i bezpieczny sposób zdeponować środki na swoim koncie – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

System PayPal zapewnia dostęp do konta internetowego ułatwiając użytkownikom dokonywanie płatności w sieci – bez konieczności udostępniania swoich danych finansowych. Środki na konto STS przelać można – poza PayPal – także tradycyjnym przelewem bankowym, za pomocą szybkich transferów PayU, Dotpay i  Tpay, korzystając z portfeli internetowych Skrill i Neteller, dzięki karcie przedpłaconej Paysafecard, a także w jednym ze stacjonarnych punków STS.

STS – za sprawą licznych inwestycji w rozwój oferty zakładów, nowoczesnych technologii oraz nowych funkcjonalności dla użytkowników – w ostatnich 6 latach zwiększył przychody ponad dziesięciokrotnie – z 220 mln zł do 3,15 mld zł. Obecnie STS posiada ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 85% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana systemowi Android oraz iOS, strona internetowa oraz jej mobilna wersja.

Dobrze wiesz, możesz obstawiać!

  • Co to jest PayPal?

PayPal to darmowy (dla kupujących), łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.
PayPal Holdings, Inc. to amerykańskie przedsiębiorstwo oferujące usługi płatnicze umożliwiające przedsiębiorcom i konsumentom posiadającym adres e-mail wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet. PayPal działa na zasadzie wirtualnej portmonetki/portfela/skarbonki.

  • Jak działa system PayPal?

System PayPal zapewnia konto internetowe, dzięki któremu można łatwo wysyłać pieniądze z rozmaitych źródeł (np. karta kredytowa lub rachunek bankowy) do szerokiego grona odbiorców (np. sklepy internetowe czy właściciel wynajmowanego lokalu) — bez udostępniania swoich danych finansowych. Tak więc, ani sprzedający w sklepie internetowym, ani gospodarz domu, nigdy nie widzą numeru karty kredytowej czy danych bankowych.

  • Czy PayPal jest szybki?

System PayPal umożliwia błyskawiczne wysyłanie płatności online za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej i innych źródeł. Koniec z czekaniem na pocztę czy staniem w kolejce w banku.

  • Czy wpłata PayPal’em jest skomplikowana?

Jedno kliknięcie przycisku umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności. Dzięki systemowi PayPal nie ma potrzeby każdorazowego wypisywania numeru karty kredytowej przy dokonywaniu zakupów.

  • Czy PayPal jest bezpieczny?

Dane finansowe użytkownika nigdy nie są udostępniane, więc handlowcy nie widzą numerów kart kredytowych ani rachunków bankowych swoich klientów. Ponadto, nasz doświadczony zespół ds. zapobiegania oszustwom pomaga zwalczać oszustwa już w zarodku.

  • Jak doładować konto w STS?

Po zalogowaniu na konto, na górze strony należy kliknąć w napis „Wpłata”. Wyświetli się lista serwisów obsługujących bezpieczne płatności internetowe: PayPal, PayU, Dotpay i Tpay.com. Po wybraniu swojego banku nastąpi przeprowadzenie za pomocą przyjaznego panelu przez cały proces dokonywania wpłaty. Wpłat można dokonać również za pomocą karty kredytowej, Skrilla, Netellera, Paysafecard oraz gotówką w najbliższym lokalu stacjonarnym STS. W przypadku wpłaty w lokalu wystarczy podać pracownikowi login do konta online i kilka cyfr numeru PESEL

  • Jaka jest minimalna kwota wpłaty na konto STS?

Kwota minimalnej wpłaty zależy od wybranego operatora płatności, dokładne informacje dostępne są w sekcji „Wpłata”

  • Zrobiłem przelew. Dlaczego kwota nie została dodana na moje konto STS?

Po dokonaniu płatności, na powiązany z kontem STS adres mailowy przyjdzie informacja o statusie przelewu wysłana przez serwis transakcyjny, przez który była ona dokonywana. Jeśli coś poszło nie tak, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w wiadomości lub skontaktować się z naszym Konsultantem klikając na ikonkę czatu z Pomocą Online.

  • Czy od razu po rejestracji muszę doładować konto STS?

Nie, konto można zasilić w dowolnie wybranym przez siebie momencie.Czy posiadając Konto Tymczasowe w STS obowiązuje mnie limit wpłat?

Nie, możesz dokonywać wpłat na swoje konto w dowolnych ilościach oraz kwotach. Pamiętaj jednak, że suma stawek, za które można zawierać zakłady na Koncie Tymczasowym nie może przekroczyć 5000 zł.

  • Jaki jest najlepszy kod depozytowy STS z PayPal?

Załóż kontoSTS z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.