Freak MMA

gale freak fight

Oświadczenie FAME MMA dotycząca walki Don Kasjo vs. Adrian Polak!

Oświadczenie FAME MMA dotycząca walki Don Kasjo vs. Adrian Polak:

Powołana wczoraj w trybie pilnym niezależna komisja sędziowska, nie miała wątpliwości. Podczas walki Kasjusza Życińskiego z Adrianem Polakiem, doszło do błędnego zastosowania przepisów. Tym samym werdykt został podważony. Zwycięzcą walki, poprzez jednogłośną decyzją sędziowską, zostaje Kasjusz Życiński.

Nie kryjemy rozczarowania całą sprawą. FAME MMA zawsze podejmuje starania mające na celu zapewnienie najwyższych standardów przy organizacji gali. Mając na uwadze powyższe, podjęto decyzje o zakończeniu współpracy ze wskazanymi sędziami punktowymi. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że jest to sytuacja bezprecedensowa, ale w zaistniałych okolicznościach najważniejsze dla nas to postąpić słusznie i naprawić popełniony błąd.

PAMIĘTAJCIE! Decyzję w sprawie wyników walk podczas gali podejmuje trójka sędziów punktowych. Kasjusz Życiński zgłosił oficjalny protest. Dzięki temu mogliśmy podjąć szybkie działania. Pamiętajcie też, że gdyby Kasjusz nie złożył tego wniosku, lub złożył go po upływie terminu wynikającego z regulaminu, mielibyśmy związane ręce.

Prosimy Was również o niełączenie naszego sponsora LV BET, z tą błędną decyzją sędziowską. Właściciele LV BET wykazali duże zrozumienie dla całej sytuacji i zaoferowali pełne wsparcie, za co jesteśmy im wdzięczni. WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE CZUJĄ SIĘ W TEJ SYTUACJI POSZKODOWANE, POWINNY PRZECZYTAĆ OFICJALNE OŚWIADCZENIE NASZEGO SPONSORA ➡️https://lvbet.pl/images/uploads/press/info_pras_FAME.pdf

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.