Freak MMA

gale freak fight

Obstawiasz regularnie? Dołącz do Rankingu Listopadowego eWinner

Listopad pełen sportowych emocji! Już w sobotę odbędzie się gala KSW 56. W walce wieczoru legenda KSW Michał Materla skrzyżuje rękawice z mistrzem kategorii półśredniej Roberto Soldiciem. W niedzielę do gry w Lidze Narodów wraca reprezentacja Polski, w dalszej kolejnościobserwować będziemy zmagania w europejskich pucharach – Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy.

To najlepszy czas na wzięcie udziału w akcji RANKING LISTOPADOWY! Obstawiasz regularnie w eWinner? Super! Dla aktywnych Graczy czeka nawet 15 000 PLN do podziału!

W dniach 3.11 – 29.11 bądź aktywny i obstawiaj kupony w eWinner! Każdy kupon to szansa na punkty w listopadowym zestawieniu. Jak są liczone?

Każda postawiona złotówka w eWinner to punkt do rankingu miesięcznego. Ale to nie wszystko! Czekają na Ciebie stałe mnożniki:

  • x1.5 za kupony składające się TYLKO z zakładów na żywo
  • x2.0 za kupony składające się TYLKO z zakładów na sporty wirtualne

W puli listopadowego rankingu jest aż 15 000 PLN do podziału na 20 najlepszych Graczy. Zwycięzca rankingu odbierze aż 3000 PLN w formie bonusu. Dokonaj JEDNOKROTNEGO obrotu bonusem i wypłać środki!

Obstawiaj tenis i odbierz freebet w wysokości 25 PLN każdego tygodnia. Kliknij w baner i sprawdź szczegóły.

eWinner dba o wszystkich Graczy – przygotowaliśmy coś specjalnego dla fanów eSportu. W każdą środę i czwartek możesz obstawić eSport i odebrać ekstra bonus!

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.