Freak MMA

gale freak fight

O co chodzi z walką Marcin Siwy – Kamil Bodzioch?

10 lipca 2020 r. w Pionkach na gali Tymex Boxing Night Marcin Siwy (20-0, 8 k.o.) zmierzy się z Kamilem Bodziochem (6-0, 2 k.o.). Pojedynek zainicjował użytkownik Twittera Ajtuj Szminka (@SerhijSlaboBije) hasztagiem #SiwyBodzioch

Skąd pomysł na walkę Bodzioch-Siwy?

Na taki pojedynek wpadł użytkownik Twittera pod nickiem Ajtuj Szminka. pomysł pojawił się po walkach Marcin Siwy – Kostiantyn Dovbyshchenko (4.10.2019) i Kamil Bodzioch – Michał Bołoz (19.10.2019). Cytat za sport.tvp.pl: “Siwy walczył z Ukraińcem Kostiantynem Dovbyshchenko na gali, gdzie w pojedynku wieczoru pokazał się Robert Parzęczewski. Rywal nie zadawał ciosów i czekał, aż Polak się zmęczył. I Siwy się zmęczył. Od 4. rundy wyglądało to już bardzo słabo, ale komentator chwalił go, że mądrze boksuje. Z kolei dwa tygodnie później Bodzioch walczył z Michalem Bolozem. Przeciwnik bardzo słaby, a i tak Kamil miał ogromne problemy.”

Kim jest Ajtuj Szminka?

Na razie Ajtuj Szminka nie chce zdradzać imienia i nazwiska. Być może dowiemy się, kto kryje się pod tym nickiem, ponieważ pojawił się pomysł wręczenia pasa “Polish Twitter Federation” przez Ajtuja Szminke.

Walka o pas Polish Twitter Federation?

Stawką pojedynku Siwy -Bodzioch będzie pas Polish Twitter Federation. Pomysłodawcami i fundatorami pasa PTF są użytkownicy Twittera, zebrani pod hasztagiem #SiwyBodzioch

Gdzie oglądać walkę Siwy -Bodzioch?

Transmisja gali Tymex Boxing Night 12 odbędzie się w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport 10.07.2020

Kto jeszcze wystąpi na gali Tymex Boxing Night 12?

W walce wieczoru zmierzą się Damian Wrzesiński (19-1-2, 5 KO) oraz Wenezuelczyk Otto Gamez (19-2, 14 KO). Innymi starciami będą pojedynek Tomasza Gromadzkiego (10-3, 3 KO) ze Stanisławem Gibadło, a także Sasze Sidorenko, Laure Grzyb oraz Aleksandra Streckiego.

Karta walk Tymex Boxing Night 12

  • Damian Wrzesiński – Otto Gamez
  • Tomasz “Zadyma” Gromadzki – Stanisław Gibadło
  • Marcin Siwy – Kamil Bodzioch
  • Aleksander Strecki – TBA
  • Sasza Sidorenko – Karina Kopińska
  • Laura Grzyb – Bojana Libiszewska
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.