Freak MMA

gale freak fight

Nowy termin pierwszych Mistrzostw MMA Polska: 12.06.2021

Z uwagi na ogłoszone przez władze państwowe przedłużenie obostrzeń dotyczących ograniczenia rywalizacji sportowej, możliwości trenowania i organizacji turniejów amatorskich, Stowarzyszenie MMA Polska zostało zmuszone do przesunięcia pierwszego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska z 17.04.2021 na dzień 12.06.2021.

W związku z powyższym zapisy na turniej zostają przedłużone do dnia 31.05.2021 (pierwszy termin) i od 1.06.2021 do 7.06.2021 (drugi termin).

Ci zawodnicy, którzy już dokonali opłaty mogą zdecydować o jej przesunięciu na poczet udziału w turnieju czerwcowym lub o chęci otrzymania zwrotu środków na konto. Prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie pod adres info@mmapolska.org z informacją o podjętej decyzji dotyczącej wpłaconych środków.

Zawodnikom, którzy przeniosą opłatę zrobioną w drugim terminie, zwrócona zostanie nadpłata w wysokości 20 zł.

– Głęboko wierzymy, że mimo trudnego początku, zbliżamy się do stabilizacji sytuacji i powrotu do normalności umożliwiającej realizację statutowych celów Stowarzyszenia i budowanie wraz ze wszystkimi biorącymi udział w naszych wydarzeniach: sponsorami, zawodnikami, trenerami i partnerami, nowego oblicza amatorskiego MMA – mówi Martin Lewandowski, prezes Stowarzyszenia MMA Polska.

Link do zapisów na turniej https://mmapolska.org/zapisy/index.php

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.