Freak MMA

gale freak fight

NiesPUDZIANka BETFANa – odbierz freebet 5 zł za darmo

Mamy też dobre wiadomości dla tych graczy, którzy kiedykolwiek dokonali wpłaty w BETFAN i zagrali dowolny zakład za środki z konta głównego. Jakie?

Mariusz Pudzianowski dla każdej z tych osób przygotował niesPUDZIANkę w postaci freebetu o wartości 5 zł. Warto więc zajrzeć na konto BETFAN dziś od godz. 16.00 i wykorzystać prezent np. do obstawienia KSW – darmowy zakład będzie do wykorzystania bowiem tylko do soboty do godz. 20.00.

Freebet oczywiście można wykorzystać na dowolne zdarzenie/zdarzenia z oferty prematch. Nie jest wymagany żaden minimalny kurs, a pieniądze – w przypadku wygranej – trafiają na konto główne (odjęta zostanie wartość freebetu).

Już w sobotę Mariusz Pudzianowski stoczy kolejną walkę w KSW – tym razem jego przeciwnikiem będzie Łukasz Jurkowski. Ze względu na fakt, że obaj panowie współpracują blisko z branżą bukmacherską, ten pojedynek będzie miał dodatkowy smaczek!

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018 wydane przez Ministra Finansów

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.