Freak MMA

gale freak fight

Najman robi karierę na YouTube. Pewny typ w BETFAN?

Marcin Najman nie daje o sobie zapomnieć. Po legendarnym już „Hejt Parku” i ogłoszeniu ostatniego (?) pojedynku w karierze, postanowił założyć kanał na YouTube.

Jego pierwszym gościem w programie „Mocne uderzenie” będzie… Janusz Korwin-Mikke. Postać – podobnie jak Najman – kontrowersyjna, ale też ciesząca się sympatią. Zastanawiamy się, ilu uda mu się przyciągnąć widzów. Może być to wielki hit, ale i potężny kit.

W programie “Mocne uderzenie” gośćmi będą znane osobistości ze świata sportu, polityki i show biznesu. Prowadzący Marcin Najman wnikliwie przepyta swoich gości i nie będzie unikania trudnych tematów. Premiera w każdą środę o godzinie 18:00.

Legalny polski bukmacher BETFAN wystawił z tej okazji ofertę: “W ringu z Najmanem. “Mocne uderzenie” z Januszem Korwin Mikke – liczba wyświetleń 29.04.2020 o 18:00.” Kurs na 650 000 wyświetleń i mniej wynosi 1.63 natomiast na 650 000 wyświetleń i więcej z kursem 2

Czy po tygodniu od premiery program „Mocne uderzenie” z Korwin-Mikke osiągnie 650 tysięcy wyświetleń? Prawdopodobnie nie. Zapowiedź nowego programu “Mocne uderzenie” prowadzonego przez Marcina Najmana wyświetlony został od 16 kwietnia 13 114 razy. Legendarny już 11 odcinek Hejt Park z udziałem Marcina Najmana, Mateusza Borka i Krzysztofa Stanowskiego w 19 dni osiągnął 1 516 813 wyświetleń.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.