Freak MMA

gale freak fight

Mike Tyson powraca na ring, aby zmierzyć się z Royem Jonesem! [video]

Mike Tyson planuje wrócić do boksu, aby zmierzyć się z Royem Jonesem Jr. 12 września w Dignity Health Sports Park w Carson w Kalifornii.

Andy Foster, dyrektor wykonawczy California State Athletic Commission, potwierdził, że niedawno spotkał się z Tysonem i Jonesem przez Zoom a zaplanowana walka będzie pokazowa.

Tyson nie walczył od czasu porażki z Kevinem McBride 11 czerwca 2005 roku. Jones nie walczył od 8 lutego 2018 roku. Tyson ma 54 lata, a Jones 51.

Ośmiorundowa walka w której Tyson zmierzy się z 51-letnim Royem Jonesem Jr., odbędzie się 12 września 2020 r. o godzinie 21:00 ET. Walka będzie dostępna w systemie sprzedaży pay-per-view, a także w aplikacji Triller (również za opłatą), która ma wyłączne prawa do strumieniowego przesyłania 10-częściowego serialu dokumentalnego z zakulisowym materiałem z treningów obu pięściarzy. Triller planuje publikować dwa odcinki tygodniowo przed meczem.

Trzygodzinne wydarzenie na żywo pod nazwą „Frontline Battle” jest zaplanowane na osiem rund, a program obejmie również to, co obiecują promotorzy, będą „znaczącymi meczami undercard”, a także zapowiedzią występy muzyczne.

Tyson rozpoczął karierę bokserską w wieku 20 lat, kiedy został najmłodszym bokserem, który zdobył tytuł w wadze ciężkiej, rekord, który utrzymuje do dziś. Przez całą swoją karierę Tyson posiadał tytuł Undisputed World Heavyweight Champion od 1987 do 1990, a także był pierwszym bokserem wagi ciężkiej, który jednocześnie posiadał tytuły WBA, WBC i IBF.

Jones Jr., który rozpoczął karierę w 1989 roku, zdobył liczne tytuły mistrzowskie w wadze średniej, super średniej, półciężkiej i ciężkiej. W 2003 roku Jones zdobył tytuł WBA wagi ciężkiej, stając się pierwszym byłym mistrzem wagi średniej, który zdobył tytuł wagi ciężkiej od 106 lat i jednocześnie posiadał rekordowe siedem pasów, w tym mistrzostwa WBC, WBA, IBF, IBO, NABF, WBF i IBA w wadze półciężkiej.

Walka pokazowa została usankcjonowana przez California State Athletic Commission. Producenci to Tyson, Sophie Watts z Eros Innovations, Johnny Ryan Jr., Azim Spicer, Kiki Tyson, Ryan Kavanaugh i Bobby Sarnevesht.

Wiadomość pojawiła się po niedawnym przejęciu Halogen Networks przez Trillera, który będzie zasilał strumieniową wersję Tyson-Jones PPV i inne elementy transmisji na żywo z wydarzenia.

Triller, który sam został przejęty przez Proxima Media, twierdzi, że jego aplikacja została pobrana ponad 140 milionów razy. Firma twierdzi, że aplikacja do teledysków zasilana sztuczną inteligencją była używana przez Alicia Keys, Cardi B, Marshmello, Roddy Ricch i Eminem.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.