Freak MMA

gale freak fight

Marcin „Różal” Różalski zawalczy na gali Genesis

Marcin Różalski już w październiku ponownie stanie do walki. “Różal” zawalczy na gali Genesis, która odbędzie się już w październiku. Nie znamy na razie przeciwnika Różala, z którym powalczy na gołe pięści.

GENESIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, została zarejestrowana 18 lutego 2020 r. Wspólnicy reprezetujący spółkę to Krzysztof Giniewicz i Maciej Kawulski.

Maciej Kawulski zamieścił wpis na facebooku nawiązując do powrotu Marcina Różalskiego.

Każdy musi kiedyś odejść, taki to już sport. Nie wszyscy jednak muszą odchodzić wspominając przy kominku czasy kiedy byli wielcy. Nie wszyscy będą szurać kapciami do rytmu strzelających starych, kości. Wierze , że są wśród nas tacy, którzy odejdą na własnych warunkach, robiąc to co kochają. Przeglądając się w ostrzach swoich przeciwników zadecydują jak i kiedy. Nieliczni odchodząc, być może zgaszą po sobie światło samemu. Każdy musi kiedyś odejść …. my też…. ale jeszcze nie teraz, jeszcze nie teraz. GENESIS – nowy początek. Ktoś ma ochotę znów zobaczyć w walce Marcin Różal Różalski ?

“Różal” to były mistrz federacji KSW w kategorii ciężkiej. Ostatni raz w okrągłej klatce pojawił się w maju 2017 roku. Wówczas na gali KSW 39: Colosseum znokautował Fernando Rodriguesa Jr (12-6, 8 KO, 2 SUB). Zanim “Płocki Barbarzyńca” rozpoczął karierę w MMA, z powodzeniem rywalizował w kick-boxingu. Na swoim koncie ma tytuły mistrz świata organizacji ISKA i WKA.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.