Freak MMA

gale freak fight

Marcin Najman odpowiada Marcinowi Wrzoskowi: „Kim Ty kurwa jesteś?”

Marcin Wrzosek zapytany o to, komu będzie kibicował w walce Marcina Najmana z Pawłem Trybałą na FFF MMA, odpowiedział:

Wiadomo, że Team Trybson. Marcin szansę ma, bo każdy kto ma 2 ręce i 2 nogi w tym sporcie, to szansę ma. Marcin ręce ma, ale niestety są doczepione do pizdy. Żartuję oczywiście, nie mam nic do Marcina Najmana, ale jego walki wyglądają tak jak wyglądają i to będzie do jednej bramki.

Na odpowiedź Marcina Najmana nie musieliśmy czekać długo. Dziś zamieścił film na swoim fanpejdżu, w którym mówi:

Wrzosek, kim Ty kurwa jesteś? Skoro Ty walczysz w wadze 66 kg, a normalnie ważysz 80 kilogramów. Przecież Ty jesteś zwykłą pizdą niedorobioną, która z tchórzostwa przed ciosami osób, które ważą 80 spierdala do 66 i niejednokrotnie bije się z jakimiś dziećmi. Przecież ja ostatni raz 66 kg ważyłem jak do komunii szedłem. I ty śmiesz takiego słownictwa używać w stosunku do kogo bije się w kategorii ciężkiej, kto zdobył Mistrzostwo Europy w kategorii ciężkiej? Jesteś zwykłym pedałem, bo tylko pedał spierdala przed facetami do wagi 66 kg, by bić się kurwa z dziećmi. I tyle w temacie. Na chamstwo trzeba reagować w ten sam sposób.

Marcin Wrzosek to polski zawodnik MMA wagi piórkowej. Były zawodnik organizacji PLMMA, FEN i Ultimate Fighting Championship. W latach 2016-2017 międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.