Freak MMA

gale freak fight

Lotto kod promocyjny – niespodzianka na darmowy start

Celem Promocji Lotto kod promocyjny „NIESPODZIANKA NA START” jest zachęcenie do korzystania przez graczy z interaktywnego kanału sprzedaży poprzez portal gry.lotto.pl i aplikacje LOTTO – Graj Online.

Promocja będzie odbywała się w terminie od 7 października 2019 od godziny 06:30, do dnia 13 października 2019 do godziny 23:59 lub do wyczerpania puli kodów promocyjnych Lotto. Do przeprowadzenia Promocji Totalizator Sportowy przeznacza 2 000 000 (dwa miliony)
kodów promocyjnych.

1. Kod promocyjny jest ośmiocyfrowy i niepowtarzalny.

2. Kod promocyjny ma wartość 3,00 zł (słownie: trzy złote 00/100).

3. Jeden gracz może wykorzystać tylko jeden kod promocyjny.

4. Kod promocyjny ważny jest tylko w czasie trwania Promocji

Gracz otrzyma kod promocyjny Lotto , który nie podlega wymianie na gotówkę. Promocja obejmuje transakcje realizowane na terminalach (GT1200/Altura) oraz terminalach samoobsługowych (LVM)

Kody promocyjne będą dołączone do kuponów po zakupie w punktach LOTTO wyposażonych w terminale wymienione w ust.1, jednej z wymienionych gier liczbowych: Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Multi Multi, Multi Multi Plus, Keno lub Eurojackpot.

Kod promocyjny Gracz może zrealizować jedynie przez sieć Internet, na stronie gry.lotto.pl., jeżeli:

  • a. poprawnie zarejestruje się na stronie gry.lotto.pl,
  • b. wpisze w formularzu kod promocyjny,
  • c. potwierdzi swój adres email,
  • d. system poprawnie zweryfikuje dokument tożsamości oraz konto jako aktywne, lub dokument tożsamości zostanie zweryfikowany osobiście w każdym oddziale lub miejscu wskazanym przez TS, zgodnie z obowiązującym Regulaminem Odpowiedzialnej Gry i Regulaminem przystąpienia do gier losowych i loterii pieniężnych urządzanych przez Totalizator Sportowy Sp. z o. o. przez sieć Internet.

Lotto kody promocyjne zostaną wymienione na doładowanie e-Portfela o wartości 3,00 zł (słownie: trzy złote 00/100) w ciągu 72 godzin od pozytywnej weryfikacji konta gracza i wejścia konta w status aktywny

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.