Freak MMA

gale freak fight

Ligi Alternatywne STS z LIVE trackerem

Wypróbowałeś już LIGI ALTERNATYWNE, w których najlepsze ligi grają bez przerwy? Teraz jeszcze bardziej bukmacher ten ułatwia rozgrywkę! Obstawiaj wydarzenia Sportów Wirtualnych na żywo, śledząc przebieg wydarzeń meczowych w trackerze live!

Aby uatrakcyjnić rozgrywkę i pozwolić mieć w jeszcze większą liczbę detali, przy każdym wydarzeniu dotyczącym lig alternatywnych udostępniony zostanie tzw. tracker, który ilustruje bieżący przebieg spotkania. Śledź każdy ruch piłki przez cały czas trwania meczu – pamiętajcie, że alternatywne rozgrywki rozgrywane są w formacie 90 – minutowych meczów, zupełnie jak w meczach znanych Ci z europejskich boisk!  Utrzymywanie się przy piłce,  to jak prowadzone są akcje czy wykonywane są stałe fragmenty gry – tracker nie będzie miał przed tobą tajemnic.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Państwa w Ligach Alternatywnych

Alternatywne rozgrywki rozgrywane są z udziałem wszystkich drużyn najwyższych szczebli ligowych w Europie. Odwzorowują one stan rzeczywisty rozgrywki: mecze rozgrywane zgodnie z terminarzem w godzinach typowych dla danych lig, opierają się na aktualnej formie zespołów w zastosowaniu do danych i statystyk dotyczących ponad 50 tysięcy rozegranych wcześniej meczów!

Obstawiaj najlepsze ligi od angielskiej aż po Rosję, w ofercie również rywalizacja z najwyżej półki – Liga Mistrzów!

Adres podstrony SPORTÓW ALTERNATYWNYCHLINK

Topowe ligi:

przykładowy podgląd trackera live

6 zalet Alternatywnych Lig

SPORTY ALTERNATYWNE, czyli wirtualne rozgrywki ligowe generowane przy pomocy algorytmu symulującego spotkania w oparciu o realne dane historyczne oraz statystyki drużyn i zawodników. Poznaj mocne strony nowej oferty i typuj prematch oraz live mecze, które odbywają się w pełnowymiarowym czasie gry! Oferta sportów alternatywnych ma w ofercie oznaczenie [V].

 1. TOPOWE LIGI
  Obstaw wyniki alternatywnych rozgrywek sportowych z udziałem wszystkich drużyn z najwyższych szczebli ligowych w Europie. W ofercie między innymi Liga Mistrzów, a także rywalizacja w Anglii, Hiszpanii, Niemczech czy Włoszech. Sprawdź pełną listę zakładów!
 2. SZEROKA OFERTA
  Oferta na sporty alternatywne przypomina zakłady znane z klasycznych ofert ligowych i zawiera nawet do pięćdziesięciu zdarzeń na hitowe spotkania!
 3. OBSTAW PREMATCH I LIVE
  Alternatywne rozgrywki sportowe możesz typować w ofercie przedmeczowej oraz na żywo. Możesz obstawiać m.in. konkretne rozstrzygnięcia spotkań, dokładne wyniki, liczbę strzelonych goli oraz wiele innych.
 4. TRACKER
  Dzięki Trackerowi widocznemu w Zakładach Live będziesz na bieżąco z rozgrywką, co pozwoli Ci na obstawienie wydarzeń w oparciu o ich realny przebieg w czasie rzeczywistym.
 5. FORMAT ROZGRYWEK
  Alternatywne mecze – podobnie jak rzeczywiste – rozgrywane są w pełnowymiarowym formacie, tj. symulacje meczów piłkarskich trwają 90 minut.
 6. SPORTOWE EMOCJE
  Symulacje dyscyplin przebiegają w oparciu o aktualną formę zespołów, odwzorowaną dzięki dogłębnym analizom danych oraz statystyk. Wszystko to pozowala na jak najbardziej realne oddanie prawdziwej rywalizacji.

Pytania i odpowiedzi

Dobrze wiesz, możesz obstawiać! Nawet 50 zakładów na hitowy mecz.Obstawianie zakładów jest możliwe zarówno w ramach oferty przedmeczowej oraz zakładów live, w czasie których będziesz miał dostęp do symulacji na żywo! Bądź na bieżąco z rozgrywką i obstawiaj opierając się na przebiegu meczu.

Zapoznaj się z FAQ:

Czym są Ligi Alternatywne?

Ligi Wirtualne to symulowane gry realnych drużyn. Działają na podobnej zasadzie jak, oferowane przez STS, Sporty Wirtualne. Z tą różnicą, że mecze odbywać się będą w pełnowymiarowym czasie gry. W przypadku piłki nożnej jest to 90 minut.
Ligi Wirtualne będą dostępne zarówno w ofercie przedmeczowej jak i na żywo.

Gdzie znajdę ofertę na Ligi Alternatywne?

Oferta przedmeczowa znajduję się na stronie głównej, w zakładce Piłka nożna–> Anglia/Hiszpania/Niemcy.
Oferta „na żywo” dostępna będzie w sekcji Zakłady Live–>Piłka Nożna–> Ligi Wirtualne.

Gdzie mogę obejrzeć przebieg meczu?

Już niebawem na stronie STS.pl w sekcji Zakłady Live, do każdego meczu z Ligi Wirtualnej, dostępny będzie live tracker, prezentujący przebieg gry.

Gdzie znajdę wyniki meczów?

Wyniki dostępne będą w zakładce „Wyniki” na komputerowej wersji strony STS oraz w trakcie trwania spotkania w sekcji Zakłady Live.

Czy oferta na Ligi Alternatywne jest legalna?

Tak, oferta jest elementem Sportów Wirtualnych, które rozliczane są na podstawie pkt 19 regulaminu STS, zatwierdzonego przez Ministerstwo Finansów.

Na jakiej podstawie określany jest wynik meczu?

Mecze rozgrywane są z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników.

Kto przygotowuje ofertę na spotkania Lig Alternatywnych?

Oferta dostarczana jest przez firmę zewnętrzną. Oprogramowanie do sportów wirtualnych jest zainstalowane na niezależnym serwerze, na pracę którego w żaden sposób nie może wpływać ani firma STS, ani żadna inna strona trzecia.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.