Freak MMA

gale freak fight

Kursy bukmachera na gale FAME MMA 6

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Gala Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca 2020 w Częstochowie. Fame MMA 6 będzie także dostępne w formie PPV dla wszystkich zainteresowanych oglądaniem on-line. Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Odbierz darmowe 20 PLN na start FAME MMA 6. Możesz obstawiać FameMMA 6 u jedynego bukmachera w Polsce, który jest sponsorem gali. Bukmacher LV BET posiada kursy na wszystkie walki, które będą toczyć się na gali Fame MMA 6. Skorzystaj z jedynej oferty na rynku, która pozwoli Ci obstawić najlepszą galę Youtuberów w Polsce!

wejdź i sprawdź ofertę

FAME MMA 6 – karta walk

 • Marta Linkimaster Linkiewicz – Kamila “Zusje” Smogulecka
 • Wojciech Gola – Marcin “Rafonix” Krasucki
 • Marcin Najman – Piotr Piechowiak
 • Cyprian “Cypis” Porębski – Damian “Qubik” Kubiak
 • Jakub “Kubańczyk” Flas – Mateusz “L Pro” Łopot
 • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Maciej “Maciek Ex na Plaży” Rataj
 • Alan Kwieciński – Arkadiusz Tańcula

Fame MMA 6 – typy i kursy bukmachera

Sobota, 28 marca 2020 – FAME MMA 6 – kursy bukmachera LVBET

Zawodnik 1Kurs Zawodnik 2 kurs
1Alan Kwiecinski1.39 Arkadiusz Tancula 2.70
2Cyprian “Cypis” Porębski1.90Damian “Qbik” Kubiak1.80
3Jakub “Ochroniarz” Flasx.xxMateusz “L Pro” Łopotx.xx
4Kasjusz “Don Kasjo” Życiński1.24Maciej “Maciek ExNaPlaży” Rataj3.55
5Marcin “El Testosteron” Najman1.68Piotr “Bestia” Piechowiak2.05
6Marta “Linkimaster” Linkiewiczx.xxKamila “Zusje” Smoguleckax.xx
7Wojciech Gola1.70Marcin “Rafonix” Krasucki2.02

Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Kamila “Zusje” Smogulecka

To para, którą widzowie poznali podczas ubiegłej gali Fame MMA. Marta “Linkimaster” Linkiewicz (kurs 0.00) także pojawiła się w oktagonie i oficjalnie oznajmiła, że chce walczyć z Zusje, czyli Kamilą Smogulecką (kurs 0.00). To starcie już zostało potwierdzone. Obie panie wystąpią w Częstochowie 28 marca. Linkiewicz to już doświadczona zawodniczka. Wygrała walkę z Moniką „Esmeraldą” Godlewską, jednak nie zdobyła pasa mistrzowskiego w starciu z Anielą Bogusz. Zusje zaś jest modelką i piosenkarką, znaną głównie z teledysków Donatana. Kamila Smogulecka wcześniej nie miała nic wspólnego ze sportami walki. Czy jej debiut podczas nadchodzącej gali będzie udany?

Kim jest Luxuria Astaroth? Tak naprawdę nazywa się Kamila Smogulecka teraz znana pod pseudonimem “Zusje“. Jest modelką, która sławę zyskała dzięki występom w teledyskach Donatana. Znana także jako Zusje, próbuje swoich sił jako piosenkarka. Jej występ w oktagonie oficjalnie zapowiedziano 26 października 2019 r. podczas gal Fame MMA 5 w Gdańsku. Co pokaże 24-latka? Nie wiadomo. Luxuria Astoroth postawiła na zdrowy tryb życia. Można więc przypuszczać, że przed występem będzie korzystała z profesjonalnej pomocy trenera.

Marcin Najman – Piotr Piechowiak

Kolejna gala Fame MMA to także kolejny występ Marcina Najmana (kurs 1.68) . Wydaje się, że zawodnik doskonale odnalazł się w tej formule – umiejętności pozwalają mu na wygrywanie walk, a dodatkowa otoczka to jego żywioł. W poprzedniej edycji imprezy zmierzył się z Bonusem BGC. Tym razem zaś w oktagonie El Testosteron spotka się z Bestią. Piotr Piechowiak (kurs 2.05) , bo tak nazywa się ten zawodnik, zadebiutuje w walkach freak fighterów. Jest pewny siebie i gotowy na wyzwanie, tym bardziej, że nie będzie to jego jedyny występ podczas gal Fame MMA. Podpisał kontrakt na trzy walki, a więc na pewno wróci jeszcze do oktagonu. Pierwszy występ to wielka niewiadoma. Kulturysta siłę ma na pewno, ale jakie zaprezentuje umiejętności? Dowiemy się tego już w marcu! Kolejna gala Fame MMA 6 oferuje nie jedną, a aż 3 walki w wadze ciężkiej. Ta na pewno będzie bardzo ciekawa.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Maciej “Maciek Ex na Plaży” Rataj

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (kurs 1.24) już raz występował na ringu Fame MMA. Podczas 3. gali zmierzył się z Adrianem Polakiem. O tej walce mówiono głośno, bo początkowo zwycięzcą został ten drugi. Jednak po złożeniu protestu zmieniono wyniki. Słusznie, bo to Kasjusz pokazał się ze znacznie lepszej strony. W kolejnej edycji imprezy jego przeciwnikiem będzie Maciej Rataj (kurs 3.55) . Kto okaże się lepszy w tym pojedynku?

Alan Kwieciński – Arkadiusz Tańcula

Alan Kwieciński (kurs 1.39) to były uczestnik programu Warsaw Shore. Zyskał rozgłos dzięki programowi , ale to sport jest jego pasją. Już jakiś czas temu zapowiedział, że jeśli dostanie odpowiednią ofertę to na pewno chętnie wystąpi podczas gali. Dopuszczał także możliwość pracy jako trener, ale bardziej interesował go start jako zawodnik. Najwyraźniej organizatorzy gali dostrzegli jego potencjał, bo wystąpi on na FAME MMA 6. Ze strony Alana na pewno będzie można liczyć na czysto sportowy występ. Zawodnik ten zapewne pokaże się z najlepszej strony, tym bardziej że ma spore doświadczenie jako zawodnik w innych federacjach. Łatwo jednak nie będzie miał, bo Arkadiusz Tańcula (kurs 2.70) to znany trener personalny. Oprócz świetnej sylwetki, którą prezentuje m.in. podczas konkursów kulturystycznych, bierze też czynny udział w różnych walkach. Ta walka na pewno będzie prezentowała wysoki poziom!

Jakub “Kubańczyk” Flas – Mateusz “El Pro” Łopot

Podczas tego starcia na pewno będzie się dużo działo! Zawodnicy bardzo się nie lubią, co udowodnili już wcześniej podczas bójki. Pojawiły się plotki, że będą walczyli podczas październikowej gali, jednak do spotkania nie doszło. Kubańczyk, a właściwie Jakub Flas (kurs 0.00) to przedstawiciel nowej generacji polskich raperów. Internautom znany jest również jako ochroniarz Lorda Kruszwila – bardzo popularnego youtubera. Zadebiutował na 4 gali Fame MMA.  L-Pro to tak naprawdę Mateusz Łapot (kurs 0.00), znany również jako Łapot – polski DJ, producent muzyczny i inżynier dźwięku. L-Pro popularność zdobył przede wszystkim ze współpracy z przedstawicielami polskiej sceny muzyki hip-hopowej, w tym takimi jak: Fu, Liroy, Proceente, Pezet, Hukos, czy Chada. Muzyk współpracował ponadto z Edytą Górniak i Dorotą Rabczewską.

Cyprian “Cypis” Porębski – Damian “Qubik” Kubiak

Znów kolejna gala ma być zakończeniem konfliktu zawodników. Dwóch raperów – Cypis (kurs 1.90) i Qubik (kurs 1.80) – cały czas obrzucają się oskarżeniami i wulgaryzmami. Warto zauważyć, że żaden z nich nie jest atletą ani nie może pochwalić się znacznymi umiejętnościami w sportach walki. To starcie zapewne będzie bardzo widowiskowe. Trudne do wytypowania? Raczej tak. Show zapowiada się jednak wyśmienite!

Wojciech Gola – Marcin “Rafonix” Krasucki

Wojtek Gola (kurs 1.70) ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Studiował turystykę i rekreację. Jest zdobywcą tytułu Mistrza Polski w slopestyle’u oraz podwójnego tytułu Mistrza Czech. Zajął 7. miejsce na Mistrzostwach Świata SMX w Niemczech. W 2013 roku został uczestnikiem kontrowersyjnego programu Warsaw Shore. Przez 9. sezonów imprezował z Ekipą z Warszawy, czyli m.in.: Eweliną „Eweloną” Kubiak, Pawłem „Trybsonem” Trybałą, Elizą Trybałą, Pawłem Cattaneo i Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. W 2018 roku Gola odszedł z reality show. 30 czerwca 2018 Wojtek Gola wraz z youtuberem Michałem „Boxdel” Baronem, Rafałem Pasternakiem i Krzysztofem Rozparą zorganizowali pierszą gale mieszanych sztuk walki dla celebrytów, youtuberów, raperów i influencerów, czyli Fame MMA. Rafonix to pseudonim pochodzącego z Białegostoku Marcina Krasuckiego (kurs 2.02) . Na swoim kanale przeprowadzał transmisjie z Tibii , Counter Strike: Globel Offensive czy Grand Theft Auto V. Oprócz gier na kanale Rafonixa znajdują się także vlogi. Znany z porywczego charakteru.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w lvbet.pl ? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Kategorie wagowe Fame MMA

Tym wyjątkiem są walki o pasy mistrzowskie. Podczas Fame MMA ważenia obowiązują kategorie, które są stosowane przez większość federacji mieszanych sztuk walki na świecie. Ze względu na to, że federacja jest z naszego kraju i udział w niej biorą wyłącznie Polacy wszystkie wagi podawane są w kilogramach. Jakie kategorie w Fame MMA wyróżniamy? Oto zestawienie od najcięższej do najlżejszej.

 • Superciężka +120 kg
 • Ciężka -120 kg
 • Półciężka – 93 kg
 • Średnia – 84 kg
 • Półśrednia – 77 kg
 • Lekka – 70 kg
 • Piórkowa – 66 kg
 • Kogucia – 61 kg
 • Musza – 57 kg
 • Słomkowa – 52 kg
Kto walczy na Fame MMA 6?

Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Fame MMA 6 karta walk zdecydowanie najbardziej wyczekiwana informacja przed każdą imprezą! W niej będziesz mógł sprawdzić, kto wystąpi podczas kolejnej gali, w jakiej kategorii wagowej oraz jakiej rangi będzie to walka. Największe emocje na pewno czekają na widzów, którzy wybiorą się zobaczyć galę Fame Fame MMA 6 na żywo. Jeżeli nie będzie mógł wziąć udziału w gali to nic straconego! Fame MMA Live Stream będzie dostępny dzięki systemowi PPV.

Jak wygląda karta walk na FameMMA 6?

Rozpiska pojedynków na gali FameMMA 6 wygląda następująco:

Marta Linkimaster Linkiewicz – Kamila “Zusje” Smogulecka
Wojciech Gola – Marcin “Rafonix” Krasucki
Marcin Najman – Piotr Piechowiak
Cyprian “Cypis” Porębski – Damian “Qubik” Kubiak
Jakub “Kubańczyk” Flas – Mateusz “L Pro” Łopot
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Maciej “Maciek Ex na Plaży” Rataj
Alan Kwieciński – Arkadiusz Tańcula

Gdzie mogę obstawić zakłady bukmacherskie na Fame MMA 6?

Przed każdą galą możesz postawić swoje szczęśliwe kupony w LV Bet Zakłady Bukmacherskie. To jedyny oficjalny sponsor tej federacji, a co najważniejsze – jedyny legalny bukmacher, który umożliwia typowanie gal Fame MMA oraz oferuje atrakcyjne kursy Fame MMA!e MMA walki już w marcu 2020 r.!

FAME MMA stream free? Gdzie oglądać za darmo?

Fame MMA stream PPV jest dostępny jedynie w autoryzowanym serwisie famemma.tv. Oznacza to, że tylko tam możesz legalnie zobaczyć walki. Od początków działalności Fame MMA udostępnia tam swoje relacje live i nadal będzie to robiła. To jedyne sprawdzone i legalne źródło. Z platformy Fame MMA stream możesz skorzystać zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Fame MMA stream free nie jest dostępne. Nie daj się nabrać na zapewnienia nielegalnych operatorów – Fame MMA live stream dostaniesz wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej organizatora. Nie korzystaj więc z krążących po Internecie odnośników do stron, które oferują Fame MMA za darmo. W każdym z tych przypadków jest to wyłącznie nielegalny restream każdego wydarzenia. Musisz wiedzieć, że wszystkie próby podejmowania tego typu działań są ścigane przez organizatorów i wiążą się z prawnym dochodzeniem praw autorskich. Korzystaj wyłącznie z legalnego Fame MMA stream PPV, aby uniknąć problemów. Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się skorzystać z Fame MMA stream online za darmo na ogólnodostępnych platformach to musisz liczyć się z dwoma problemami. Pierwszy z nich to niska jakość video. Drugim problemem jest kwestia, że jest to po prostu nielegalne. Masz jeszcze wątpliwości?

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.