Freak MMA

gale freak fight

Kto pierwszy odklepie czyli Marcin Najman z Bonusem BGC na Fame MMA?

Marcin Najman prawdopodobnie wystąpi na gali FAME MMA, podczas której zmierzy się z Bonusem BGC. To będzie HIT!

– Wszystko wskazuje na to, że rywala wczoraj poznałem, jak również formułę najbliższej walki (to ma być czysta esencja sportów walki). Rękawice? Uważam, że nie będą potrzebne. Na początku historii boksu walczono przecież na gole pieści. Dopóki jednak nie będzie to sformalizowane, muszę zachować to wszystko dla siebie. Pozdrowienia dla Was – taki wpis 12 lipca umieścił Najman na swoim Facebooku.

Dwa dni później, 14 lipca Piotr Witczak czyli Bonus BGC napisał na swoim Facebookowym wallu: na “Marcin Najman, idę po Ciebie”

 

Frick Fight cieszą się sporą popularnością wśród internautów. Jest bardzo kontrowersyjnie, ciekawie. Większość mówi, że ogląda dla beki. Co za tym idzie poza dobrą rozrywką. Nie możemy zapominać, iż pomimo, że zawodnicy ćwiczą wiele miesięcy pod okiem profesjonalistów to nadal są amatorami. Czasami dla fejmu poświęcają swoje zdrowie, lub tak jak było w kilku przypadkach, między innymi niedawnym zawodniku z Singapuru życiem. Trzeba pamiętać, że widowisko służy przede wszystkim rozrywce. Jednakże zasady MMA zostały tak opracowane, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia stałego uszczerbku na zdrowiu lub nawet śmierci. źródło: GolfNews.pl

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.