Freak MMA

gale freak fight

KSW 59 – wyniki gali

„Najsilniejszego człowieka na ziemi”, Mariusz Pudzianowski na kilka godzin przed 56 galą był przekonany, że zmierzy się wieczorem w najważniejszym starciu gali KSW 59 z Bombardierem. Niestety, na kilka godzin przed rozpoczęciem gali Senegalczyk doznał ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i trafił do szpitala. Do starcia z Pudzianem zgodził się wskoczyć i uratować walkę wieczoru utytułowany judoka, Nikola Milanović (0-0). Nikola Milanović wykazał się ogromną odwagą, przyjmując walkę z Mariuszem Pudzianowskim na dosłownie chwilę przed pojedynkiem. Jak sam stwierdził propozycje Martina Lewandowskiego potraktował jako żart.

Mariusz Pudzianowski pokonał w 1. rundzie Nikolę Milanovicia w walce wieczoru KSW 59. Show całej gali skradł jednak pojedynek rewanżowy Sebastiana Przybysza z Antunem Raciciem. Polak odebrał Chorwatowi pas w wadze koguciej.

Organizacja KSW ogłosiła 60. jubileuszową galę. Potwierdzono kilka starć, w tym dwie walki mistrzowskie. Do klatki KSW wróci były pięściarz Izu Ugonoh (1-0), który zmierzy się z byłym hokeistą Norwegiem Thomasem Narmo (4-0). W walce wieczoru wystąpi mistrz wagi półciężkiej Tomasz Narkun z nieznanym jeszcze rywalem. Sześćdziesiąta, jubileuszowa gala Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się 24 kwietnia 2021 roku.

Wyniki gali KSW 59

Walka wieczoru:
Open: Mariusz Pudzianowski pokonał Nikolę Milanovicia przez TKO, runda 1, 1:12

Karta główna:
61,2 kg: Sebastian Przybysz pokonał Antuna Racicia przez jednogłośną decyzję – walka o pas mistrzowski

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.