Freak MMA

gale freak fight

KSW 53: Mateusz Gamrot vs Norman Parke 3 [trailer]

KSW wraca do gry z całą plejadą najbardziej efektownie walczących gwiazd KSW. W walkach wieczoru gali KSW 53, która odbędzie się 11 lipca, kibice zobaczą trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego, który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska.

KSW 53 – Mateusz Gamrot i Norman Parke #3

Czas na ostatnią bitwę tej wojny. Mateusz Gamrot i Norman Parke już dwukrotnie spotkali się w klatce na KSW 39 oraz KSW 40 i oba starcia były popisem MMA z najwyższej półki, ale i obfitowały w kontrowersje. Pora na pojedynek, który ma zakończyć wspólną historię Polaka i mieszkańca Irlandii Północnej. Galę KSW 53 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, sieciach kablowych oraz w Internecie na KSWTV.com i Ipla.tv.

KSW 40 – Mateusz Gamrot i Norman Parke #2

To był jeden z najbardziej oczekiwanych rewanżów w historii KSW. Podczas gali KSW 40, 22 października 2017. W stolicy Irlandii Dublinie Mateusz Gamrot po raz drugi skrzyżał rękawice z Normanem Parkiem. Lekarz w drugiej rundzie nie dopuścił Irlandczyka z północy do dalszej walki po tym jak Gamer włożył mu palec w oko. Sędzia uznał walkę za nieodbytą. Do czasu przerwania walki, Gamrot zdecydowanie był lepszy od swojego rywala.

KSW 39 – Mateusz Gamrot i Norman Parke #1

27 maja 2017 roku na KSW 39 Colosseum niepokonany mistrz KSW Mateusz Gamrot zmierzył się z niezwykle mocny Irlandczykiem z Północy Normanem Parke’iem. “Gamer” wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 29:28). Co ciekawe, jednocześnie w tym pojedynku przegrał swoją pierwszą rundę w karierze.

Fortuna oficjalnym sponsorem KSW

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, lider wśród bukmacherów w Polsce oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o rozpoczęciu współpracy. Podpisany dziś 2-letni kontrakt obejmuje wszystkie gale KSW zaplanowane na 2020 i 2021 rok.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Już od najbliższej gali logo Fortuny będzie widoczne przy wydarzeniach organizowanych przez Federację KSW. Bukmacher przygotował dla miłośników MMA liczne promocje, konkursy oraz zakłady specjalne, które będzie można znaleźć w oficjalnych kanałach Fortuny
i federacji.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, lider wśród bukmacherów w Polsce oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o rozpoczęciu współpracy. Podpisany dziś 2-letni kontrakt obejmuje wszystkie gale KSW zaplanowane na 2020 i 2021 rok.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.