Freak MMA

gale freak fight

KSW 49 – freebet na start w STS!

Załóż konto w STS w dniach 17-18.05.2019 r. i w trakcie rejestracji w polu Kod promocyjny wpisz kod: ksw49, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 35 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym, w którym możesz dodatkowo zgarnąć do 1 000 PLN.

Nie zdążyłeś na promocję? Nic straconego? Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) Promocja łączy się z bonusem powitalnym, więc Twój bonus może wynieść nawet 1035 PLN!

STS jest Oficjalnym Bukmacherem federacji KSW i z okazji sobotniej gali KSW49 w Gdańsko-Sopockiej Ergo Arenie mają dla Was PREZENT! Wystarczy, że założysz konto na STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz „ksw49”. Freebet w wysokości 35 PLN automatycznie wyląduje na Twoim koncie bonusowym. Bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu sportów walki i nie tylko.

Zawsze chciałeś spróbować swoich sił w typowaniu? Teraz masz do tego doskonałą okazję – wykorzystaj kod promocyjny STS, dzięki któremu bonus otrzymasz od razu po założeniu konta, niezależnie od depozytu.

Wystarczy, że przy rejestracji w polu “Kod promocyjny” wpiszesz frazę: BETSTS, a po pozytywnej weryfikacji konta, zasilimy Twoje saldo bonusowe kwotą 29 PLN. Prawda, że proste i wygodne?

Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż nasz tzw. Freebet (z ang. darmowy zakład) 29 PLN łączy się z inną promocją na start. Razem z nią możesz skorzystać z oferty Bonus powitalny do 1035 PLN.

Co ważne, startowy bonus bez depozytu – podobnie jak wszystkie bonusy rozdawane przez STS – charakteryzuje się przyjaznymi warunkami obrotu.

Jak wypłacić bonus?
W celu wypłaty bonusu należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty.

Jak to zrobić? Przykładowo – jeśli otrzymałeś 29 zł bonusu, to oznacza, że powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 87 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu tych warunków, środki zgromadzone na koncie bonusowym, zostaną automatycznie przeniesione na Twoje konto główne (depozytowe).

Spróbuj i przekonaj się, jak przyjazne i przejrzyste w zasadach mogą być zakłady bukmacherskie. Odbierz swój kod startowy STS i postaw debiutancki kupon. To może być początek Twojej wysokiej skuteczności typerskiej, godnej najlepszych snajperów ze sportowych aren.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.