Freak MMA

gale freak fight

KSW 48 – 35 PLN za darmo w STS z kodem promocyjnym

Załóż konto na STS w dniach 26-27.04.2019 r. i w trakcie rejestracji w polu Kod promocyjny wpisz ksw48, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 35 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym, w którym możesz dodatkowo zgarnąć do 1 000 PLN.

Nie zdążyłeś na promocję? Nic straconego! Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) Promocja łączy się z bonusem powitalnym, więc Twój bonus może wynieść nawet 1035 PLN!

STS Oficjalnym Bukmacherem federacji KSW i z okazji sobotniej gali KSW48 w Lublinie ma dla Was PREZENT! Wystarczy, że założysz konto na STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz „ksw48”. Freebet w wysokości 35 PLN automatycznie wyląduje na Twoim koncie bonusowym. Bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu sportów walki i nie tylko.

Kod promocyjny należy wpisać na pierwszym etapie rejestracji: po wybraniu pola “Masz kod promocyjny?” pojawi się dodatkowe okno na jego wpisanie. W celu jego obrotu należy zawrzeć wygrane kupony na łączną sumę stawek stanowiąca trzykrotność otrzymanego bonusu.

Najczęściej zadawane pytania

 • Na czym polega akcja? Na czym polega akcja?
  Akcja polega na założeniu konta w STS.pl w dniach 26-27.04.2019 r. W trakcie rejestracji w polu Kod promocyjny wpisz freebet35, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 35 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 000 PLN.
 • Czy akcja jest dla wszystkich? Czy akcja jest dla wszystkich?
  Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.
 • Co powinienem zrobić, aby otrzymać doładowanie konta bonusowego? Co powinienem zrobić, aby otrzymać doładowanie konta bonusowego?
  Aby otrzymać freebet, wystarczy założyć konto w STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisać hasło freebet35. Wielkość liter hasła freebet35 nie ma znaczenia. Dopuszczalne są formy freebet35, FREEBET35 czy frEeBet35. W haśle nie mogą jednak pojawiać się żadne dodatkowe błędy.
 • Kiedy zostanie przyznany freebet? Kiedy zostanie przyznany freebet?
  Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.
 • Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać? Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
  Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 35 PLN w ramach jednej akcji.
 • Jak wypłacić otrzymany bonus? Jak wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 35 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 105 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Do kiedy trwa akcja? Do kiedy trwa akcja?
  Akcja trwa od dnia 16.04.2019 od godziny 01:00 do 18.04.2019 do godziny 23:59.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online ns stronie sts.pl.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.