Freak MMA

gale freak fight

Konferencja Fame MMA przełożona

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego uznaliśmy, że najlepszym wyjściem będzie przełożenie jutrzejszej konferencji na 22-ego marca. Sytuacja jest bezprecedensowa i zmienia się z minuty na minutę. Jednocześnie pragniemy Was zapewnić, że robimy wszystko, by gala FAME MMA 6 odbyła się 28 marca, oczywiście bez udziału publiczności. Na tym etapie zaawansowania projektu, odwoływanie lub przesuwanie eventu wiąże się z daleko idącymi konsekwencjami dla zawodników i dla nas – organizatorów.

Wiemy, że konieczne są zmiany i ta gala pod wieloma względami będzie inna (brak publiczności, nowa formuła prezentacji i wprowadzenia zawodników do oktagonu itp.), ale jesteśmy pewni, że zarówno team realizacyjny, jak i zawodnicy zrobią wszystko, by dostarczyć Wam niezapomnianych emocji!

Wierzymy, że warto walczyć do samego końca, bo organizacja eventu w systemie PPV przy narzucanych odgórnie ograniczeniach jest jak najbardziej realna i przede wszystkim nie zwiększa zagrożenia dla teamu pracującego przy nim. Będziemy podzieleni na małe, niezależne zespoły utrzymując głównie kontakt radiowy. Każdy z zespołu, tak jak każdy z zawodników występujących na gali, przejdzie szczegółowe badania lekarskie na dwa dni przed galą i w dniu gali.

Doceniamy i szanujemy starania polskiego rządu, mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Na pewno nie zrobimy niczego, co będzie niezgodne z wprowadzanymi przez Ministerstwo nakazami.

TRZYMAJCIE KCIUKI!!!

PS. W tym momencie musimy liczyć się z tym, że jeżeli nie uda się opanować pandemii na terenie RP, gala może zostać przełożona na inny termin. Pragniemy zapewnić wszystkich, że jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, każdy z użytkowników, który zakupił PPV, będzie mógł zdecydować czy chce otrzymać zwrot środków, czy przenieść licencję na kolejną galę.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.