Freak MMA

gale freak fight

Karta walk i zapowiedź wideo Fame MMA UK

Wczoraj zamieszczono pierwszą oficjalną zapowiedź wideo Fame MMA UK oraz ujawniono sześciu z dwunastu uczestników pierwszej zagranicznej gali FAME MMA.

  • MAIN EVENT: Scotty T vs Stevie Bear
  • Joel JMX vs TBA
  • Sam Gowland vs TBA
  • Dapper Laughs Vs TBA
  • Ashley Marie vs TBA

Zastanawiasz się jak obstawiać MMA i KSW w zakładach bukmacherskich?

Scott Timlin – Scotty T

Scott Timlin (ur. 26 kwietnia 1988 r.) znany również jako Scotty T , to osobowość brytyjskiej telewizji reality show, która zasłynęła jako członek obsady serialu reality show MTV Geordie Shore . Pojawił się także na czwartej serii z przykł na plaży i wygrał siedemnasty serię z Celebrity Big Brother . Jest drugim członkiem obsady Geordie Shore, który wygrał serial, po Charlotte Crosby w 2013 roku. W marcu 2016 roku został ogłoszony twarzą boohooMAN

 

 

 

Stevie Bear

Stephen Henry Bear (ur. 15 stycznia 1990 r.) to angielska „osobowość telewizyjna reality show”. Jego pierwszy występ telewizyjny miał miejsce w 2011 roku w Shipwrecked . Brał również udział w MTV reality show Ex na plaży w 2015 roku, a następnie ponownie w 2016 roku wygrał XVIII serię z Celebrity Big Brother w 2016 roku.

 

 

 

 

Joel JMX

Joel JMX to brytyjski YouTuber, który zyskał popularność dzięki swoim filmom z gry FIFA na własnym kanale na YouTube. Jego seria wideo „Strip FIFA” pomogła jego kanałowi zdobyć ponad milion subskrybentów. Większość tych filmów została jednak usunięta, ponieważ zawierały wulgarne treści. Teraz jego filmy oparte są głównie na grze „FIFA Ultimate Team”, a jego kanał zawiera także filmy z reakcjami i wyzwaniami. JMX jest także właścicielem drugiego kanału, „JMX Plays”, w którym przesyła filmy związane z „FIFA Career Mode”. Jego brat, macocha i była dziewczyna kilkakrotnie pojawiali się w jego filmach.

 

 

Sam Gowland

Sam Gowland z Sunderland. Jest osobowością telewizyjną. Brał udział w Love Island serii 3. Były pracownik plaformy wierniczej mówi o sobie że staje się niegrzecznym chłopcem podczas wakacji. Łał! Brytyjskie brukowce często piszą o nim i jego związku z Chloe Ferry – celebrytką z Wysp Brytyjskich.

 

 

 

 

 

Dapper Laughs

Dapper Laughs (ur. 17 czerwca 1984 r. W Kingston upon Thames , Londyn , Anglia) to pseudonim Daniela O’Reilly . Jest twórcą treści w mediach społecznościowych z Addlestone , Surrey. Opisał siebie jako „Krem nawilżający”. Szok! Dapper Laughs stał się znany na portalach społecznościowych Facebook i Vine , gdzie ma odpowiednio 72.407.000 i 4.575.000 obserwujących.

 

 

 

Ashley Marie – kompletnie nie wiemy kto to jest…ale mamy jej zdjęcie. Piszcie w komentarzach jeśli wiecie.

Ashley Marie
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.