Freak MMA

gale freak fight

Karta walk. FAME MMA 5 w ERGO Arenie 26 października 2019!

FAME MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a. W walce wieczoru Isamu zawalczy z Rafonixem. W co-main evencie, debiutujący Marcin Malczyński zawalczy z AdBusterem o tytuł mistrza kategorii średniej, a jego młodszy brat – Dawid Malczyński podejmie wyzwanie Olejnika, wchodząc po raz trzeci do klatki, by bronić pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej.

Gala FAME MMA 5 to osiem genialnych zestawień, które przejdą do historii tej Federacji. Już wkrótce odsłonimy kolejne starcia. Szykujcie się na prawdziwą petardę! W trakcie eventu odbędzie się występ bardzo oryginalnego i popularnego na europejskiej scenie muzycznej rapera.

Bilety na FAME MMA 5 są już dostępne w serwisie ticketos.pl

Powiększyliśmy też lożę VIP, więc możecie spodziewać się jeszcze więcej znanych nazwisk z topki polskiego YouTube’a i Instagrama. Dla wszystkich fanów zgromadzonych w hali przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje.

Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski.

26 października, godzina 20.00, ERGO Arena!

Cena biletów na Fame MMA 5:

 • VIP GOLD 800,00 ZŁ
 • VIP SILVER 600,00 ZŁ
 • VIP BRONZE 400,00 ZŁ
 • PŁYTA 500 ZŁ
 • PŁYTA 300 ZŁ
 • PŁYTA 250 ZŁ
 • PŁYTA 220 ZŁ
 • PŁYTA 200 ZŁ
 • TRYBUNY 150 ZŁ
 • TRYBUNY 120 ZŁ
 • TRYBUNY 100 ZŁ
 • TRYBUNY 90 ZŁ
 • TRYBUNY 80 ZŁ
 • TRYBUNY 70 ZŁ
 • ELITE VIP 999,00 ZŁ

KARTA WALK FAME MMA 5

Gala freak fightów FAME MMA 5 odbędzie się 26.10.2019 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Pojawiają się też kolejne informacje, kto pojawi się w klatce. W oktagonie powalczą podobno m.in. Warszawski Dresik, Lil Masti, Bonus BGC i raper Diox. Walkę, która już wywołuje ogromne emocje, stoczą też Mini Majk i Lord Kruszwil.

ISAMU SZYMON KASPRZYK – RAFONIX MARCIN KRASUCKI

IsAmU naprawdę nazywa się Szymon Kasprzyk. Jego kanał na YouTube ma 1już prawie 2 miliony subskrypcji na którym zamieszcza głównie transmisje gamingowych. Jest pomysłodawcą i właścicielem drużyny esportowej – Pompa Team.

Rafonix to pseudonim pochodzącego z Białegostoku Marcina Krasuckiego. Na swoim kanale przeprowadzał transmisjie z Tibii , Counter Strike: Globel Offensive czy Grand Theft Auto V. Oprócz gier na kanale Rafonixa znajdują się także vlogi. Znany z porywczego charakteru.

MARCIN MALCZYŃSKI – ADBUSTER MAREK HOFFMANN

Marcin Malczyński to jedna z głównych postaci Youtubowych filmów satyrycznych “Typowy Dres”. Jego brat Dawid, wcielaja się w nich w postać Seby.

Marek Hoffmann na YouTube prowadzi trzy kanały. Jako AdBuster konfrontuje produkty przedstawione w reklamach z rzeczywistością. W duecie Tube Raiders wraz z bratem odwiedza opuszczone miejsca, a na Być Jak Jan Błachowicz przygotowuje się do walki na gali MMA.

DAWID MALCZYŃSKI – TOMEK OLEJNIK

Dawid Malczyński to Seba czyli jedna z głównych postaci Youtubowych filmów satyrycznych “Typowy Dres”.

Tomek Olejnik odgrywał kiedyś rolę służącego Lorda Kruszwila…cokolwiek to znaczy.

MATEUSZ KRZYŻANOWSKI MINI MAJK – LORD KRUSZWIL MAREK KRUSZEL

Podczas czerwcowej gali ogłoszono, że na piątej gali zawalczy Mateusza “Mini Majka” Krzyżanowski z Markiem “Lordem Kruszwilem” Kruszelem. Obecnie starcie te nie znajduję się w oficjalnej karcie walk.

Mateusz Krzyżanowski czyli Mini Majk ma 24 lat i 130 centymetrów wzrostu. Nie ma na tym punkcie kompleksów. – Jak byłem młodszy, to się przejmowałem, wszystkich chciałem bić – mówi.

Lord Kruszwil tak naprawdę nazywa się Marek Kruszel urodził się 23 marca 2001 roku. Nastolatek, który w 2019 roku skończył 18 lat pochodzi ze Szczecina. Od 2017 prowadzi swój kanał na Youtube jako Lord Kruszwil, który subskrybuje ponad 2,5 miliona użytkowników. Jego kanał był jednym z największych kanałów na Youtube. Prawie każdy z jego filmów osiąga ponad 1 milion wyświetleń. Razem z Lordem Kruszwilem kanał tworzy także chłopak ukrywający się pod pseudonimem Kamerzysta. Na początku czerwca Kanał Kruszwila został skasowany.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.