Freak MMA

gale freak fight

Joanna Jędrzejczyk w Fame MMA? Jednoznaczna odpowiedź byłej mistrzyni

W środę 10 listopada Joanna Jędrzejczyk była gościem programu “Hejt Park” na Kanale Sportowym. Była mistrzyni UFC otrzymała pytanie dotyczące udziału w roli zawodniczki na gali Fame MMA. Odpowiedź Joanny Jędrzejczyk była jednoznaczna.

Coraz śmielej renomowani zawodnicy biorą udział w projektach typu Fame MMA. Wystarczy powiedzieć, że walką wieczoru jedenastej gali Fame MMA był pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke’iem.

Joanna Jędrzejczyk w Fame MMA?

Nic więc dziwnego, że Joanna Jędrzejczyk podczas udziału w programie “Hejt Park” na Kanale Sportowym, otrzymała pytanie dotyczące ewentualnego udziału (jako zawodniczka) na gali Fame MMA. W szczególności, że od dłuższego czasu nie słyszeliśmy żadnej zapowiedzi w kontekście powrotu Joanny Jędrzejczyk do klatki UFC.

Odpowiedź naszej utytułowanej zawodniczki była jednak jednoznaczna (cytat ze sportowefakty.pl) – Na pewno nie zawalczę w Fame MMA, bo mam kontrakt w UFC i tam będę walczyła. Nie widzę siebie walczącej poza UFC i nie mogę się doczekać mojej kolejnej potyczki. Lecę do Stanów w styczniu, a walka zakładam, że będzie na przełomie marca i kwietnia

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.