Freak MMA

gale freak fight

Joanna Jędrzejczyk przegrała z Weili Zhang na gali UFC 248

Joanna Jędrzejczyk (16-4, 4 KO, 1 SUB) przegrała przez niejednogłośną decyzję sędziów z Weili Zhang (21-1, 10 KO, 7 SUB) na gali UFC 248. Po walce Jędzrzejczyk powiedziała:

To był prawdziwa walka MMA. Wyglądasz świetnie, nie przejmuj się. To była bardzo zacięta walka. Czułaś, że zrobiłaś wszystko, żeby odnieść zwycięstwo?

Joanna Jędrzejczyk: Widzicie moją spuchniętą głowę, czułam to. Ona wykonała świetną robotę, mi czegoś zabrakło. Od trzeciej rundy czułam te uderzenia, guz coraz bardziej mi przeszkadzał. Moja głowa pulsowała z bólu. Gratulacje dla niej, jestem zadowolona, że daliśmy dobrą walkę.

Czy było coś co Cię zaskoczyło? Zhang wydawała się świetnie przygotowana.

Czułam się gotowa. Daliśmy kawał dobrej walki, moja ekipa świetnie przekonywała. Jestem z nich dumna. Ciężko pracowaliśmy trzy razy dziennie przez kilkanaście tygodni. Wiem, że na trybunach jest moja rodzina i przyjaciele w tym ojciec i siostra. Dziękuje każdemu, kto mnie wspierał.

Wynik walki nie ma znaczenia. Postrzegam się jako mistrzynię. Z pasem czy bez. Jestem dumna z Weili, gratulacje dla niej.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.