Freak MMA

gale freak fight

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i Michał “Owca” Owczarzak w Rundkach HIGH League 2!

W piątek (28.01) o godz. 20:00 w Rundkach naprzeciw siebie usiądą gwiazdy walki wieczoru HIGH League 2 – Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i Michał “Owca” Owczarzak.

Program jest podzielony na trzy rundy. W pierwszym starciu pytania zadaje prowadzący, Arkadiusz Pan Pawłowski, w drugim kwestie między sobą poruszają zawodnicy, natomiast w trzeciej, ostatniej rundzie, udział biorą kibice, którzy mogą zadzwonić i porozmawiać ze swoimi ulubieńcami. W drugiej odsłonie przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla widzów!

Partnerem programu zostało Genesis, które funduje zestaw nagród dla autorów najciekawszych pytań zadawanych przez widzów.

Transmisja na żywo na kanale HIGH League na YouTubie:

W okrągłej klatce naprzeciw siebie staną legendarny e-sportowiec i słynny youtuber. Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike’u i na siłowni. Teraz staną przed największym życiowym wyzwaniem. Będą musieli udowodnić, na co stać ich w prawdziwej walce.  

Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. O jego debiucie w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. “pashaBiceps” spełni swoje marzenie i wyjdzie do klatki HIGH League.  

Konkurentem legendarnego e-sportowca jest słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. To jeden z członków ekipy “Warszawski Koks”, która swoje poczynania prezentuje w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. “Owca” dotychczas imponował swoją budową oraz wynikami siłowymi. Jego wytrwałość i rezultaty podziwiają miliony fanów. Przed nim kolejne wyzwanie – walka w klatce.

Pojedynek Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak jest główną walką wieczoru HIGH League 2 w Krakowie i odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach (do MMA).

Przypomnijmy, że 31 stycznia o godz. 19:00 w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie odbędzie się druga konferencja przed galą HIGH League 2. Transmitowana będzie na YouTube HIGH League.

Wszystkie bilety na wydarzenie w Krakowie zostały już wyprzedane! Galę oglądać będzie można jedynie w PPV na HighLive.TV.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. Wydarzenie odbędzie się 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie.

Pełna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema

Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk

Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina

Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka

Konrad Karwat vs Mariusz “Super Mario” Sobczak

Źródło: informacja prasowa

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.