Freak MMA

gale freak fight

Jak wyglądał polski świat freak-fightu w trzecim kwartale tego roku

Za nami trzeci kwartał 2022 roku. To dobry czas, by podsumować ostatnie miesiące w polskim freak-fightcie.

Ponownie byliśmy świadkami trzech wydarzeń organizowanych przez trzy największe polskie federacje freak-fightowe. Odbyły się:

  • Prime MMA 2
  • Fame MMA 15
  • High League 4

W trakcie drugiej odsłony Prime MMA 2 zobaczyliśmy main event w postaci walki Parke vs Szuli. Ponadto zawalczyli na gali m.in. Marcin Wrzosek, Soroko, Tybori czy Bagietka Michael, który bez wątpienia skradł całe show tego wydarzenia.

Fame MMA 15

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że Fame MMA 15 będzie ogromnym wydarzeniem. Pojawiały się plotki, iż federacja zdecyduje się na organizowanie gali na PGE Narodowym. Ostatecznie Fame MMA 15 miało miejsce w Łodzi. Co więcej, zorganizowano galę w piątek.

Main eventem gali było starcie Linkimaster z Lil Masti o trzy pasy. Ponadto zobaczyliśmy takie pojedynki jak Dubiel vs Crusher, Konopskyy vs Xayoo czy Murańscy vs Tańcula.

Kibice zapamiętają Fame MMA 15 przede wszystkim z przedłużającej się gali do późnych godzin nocnych. To efekt m.in. zmian z oktagonu na klatkę rzymską, a nawet na ring bokserski. Dodatkowo odbyła się loteria.

High League 4

Main eventem gali High League 4 było starcie Natsu z Lexy. Dużą uwagę skupiał pojedynek Szpilki z Załęckim, który ostatecznie okazał się rozczarowaniem z powodu kontuzji Denisa. Dodatkowo na gali zawalczyli Ferrari i Scarface czy Maja Staśko z Mrs. Honey.

Całe podsumowanie trzeciego kwartału w polskim freak-fightcie przeczytasz na stronie Sportmarketing.pl.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.