Freak MMA

gale freak fight

High League 2 – karta walk

Organizatorzy na zakończenie pierwszej gali High League zapowiedzieli kolejne wydarzenie i nowych uczestników freak fightów. Założycielem projektu mającego skutecznie zagrozić bijącej rekordy popularności FAME MMA jest raper Malik Montana. Karta walk gali HIGH League drugiej już gali będzie systematycznie wzbogacana o kolejne nazwiska, gdzie każde z nich gwarantuje moc pozytywnych emocji i dużo niezapomnianych wrażeń

Kto wystąpi na gali High League 2?

Dotychczas potwierdzono następujących uczestników freak fightowej gali numer dwa:

  • Norbert “Diss” Gierczak – TBA
  • Piotr YoungczuuX Czupryn – TBA

Na poprzedniej gali High League 1 niesamowite starcie zapowiadało się pomiędzy youtuberką i influencerką Anielą “Lil Masti” Bogusz (2-0) i pięściarską mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). Zwycięsko z tego pojedynku wyszła Królowa Freak Fightów czyli Lil Masti. W walce wieczóru (nieoficjalnie nazywaną wojną Team X 1 vs Team X 2) Natalia “Natsu” Karczmarczyk wygrała z Lexy Chaplin przez jednogłośną decyzję sędziów. W pozostałych ciekawszych pojedynkach, Jakub “Japczan” Piotrowicz wygrał z Piotrem “Bonusem BGC” Witczakiem a Josef Bratan pokonał Gabriela “Cesarza Narcyza” Bystrzyckiego.

Gdzie obejrzeć High League 2 live

Transmisja z pierwszej w historii gali zorganizowanej przez Mailka Montane prowadzona będzie na oficjalnej stronie internetowej High Live TV.

Sportowe wydarzenie, potocznie zwane galą “Freak-fightową” na której czołówka polskich influencerów, sprawdzi się w zupełnie nowej dla nich dyscyplinie sportów walki – MMA.

High League 2 PPV LIVE – CENA

Ile kosztuje transmisja High League? Otóż poprzednia gala High League ppv w najtańszej opcji kosztowała 23,99 zł plus opłata za transakcję. Do wyboru mieliśmy transmisję z gali w jakości 720p lub 1080p a także dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny lub 7 dni.

Kiedy odbędzie się gala High League 2?

Jeśli właściciel federacji High League podejdzie do organizacji nowej gali z takim zapałem jak do pierwszej, to możemy się spodziewać, że druga odsłona wydarzenia odbędzie się jeszcze w tym roku.

– Pomysł z High League narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem sobie że założę własną. Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym poziomie dostarczał wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie – napisał na profilu high_league.news na Instagramie Mailik Montana.

Kiedy odbędzie się gala High League 2?

Prawdopodobnie druga gala freak fightów Malika Montany odbędzie sie jeszcze w 2021 roku

Kto wystąpi na gali High League?

Na tę chwilę wiemy o dwóch zawodnikach, jednak z czasem naszą listę uczestników High league II będziemy uzupełniać.

Norbert “Diss” Gierczak – TBA
Piotr YoungczuuX Czupryn –
 TBA

Gdzie obstawiać walki gali HIGH LEAGUE?

Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie i w aplikacji mobilnej tego bukmachera. Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.