Freak MMA

gale freak fight

Gala MMA KSW 56 odbędzie się 14 listopada 2020r.

Tuż po zakończeniu gali numer 55, włodarze KSW czyli Maciej Kawulski i Martin Lewandowski poinformowali, że gala Konfrontacji Sztuk Walki nr. 56 odbędzie się za miesiąc, 14.10.2020. Na tę chwile wiemy, że do klatki wejdą m.in.: Tomasz Narkun, Roberto Soldic oraz Karolina Owczarz.

Tomasz Narkun to mistrz KSW w wadze półciężkiej, który pas zdobył w 2015 roku na KSW 32, nokautując Gorana Reljicia (19-9). Na KSW 47 przegrał na punkty z  Phlipipem De Friesem (18-6). W swoim poprzednim pojedynku na KSW 50 poddał Przemysława Mysialę (23-10).

Roberto Soldic na KSW 41, pokonał przez TKO Borysa Mańkowskiego odbierając mu pas mistrzowski w kategorii do 77 kilogramów. Soldic pas stracił już w pierwszej obronie na KSW43, gdzie przegrał przez TKO z Dricusem Du Plessisem. W rewanżu na KSW 45, wygrywał przez nokaut w 3 rudzie. W ostatnim boju na KSW 50 wypunktował Michała Pietrzaka (9-4).

Niepokonana Karolina Owczarz w debiutanckim pojedynku na KSW 42 poddała Paulinę Raszewską. W poprzednim występie na KSW 52 pokonała przez poddanie Aleksandrę Rolę.

Karta walk. Kto zawalczy na KSW 56?

Obecnie wiemy, że do klatki wejdą zawodnicy: Tomasz Narkun, Roberto Soldic i Karolina Owczarz.

Kiedy odbędzie się gala KSW 56?

Gala Konfrontacji Sztuk Walki MMA: KSW 56 odbędzie się w sobotę 14 listopada 2020 r.

Gdzie i jak oglądać KSW 56?

Na galę KSW 56 prawdopodobnie dostępna będzie mała pula biletów do kupienia w serwisie eBilet.pl. Już wkrótce ruszy również sprzedaż PPV na KSWTV, w aplikacji KSW na urządzeniach mobilnych na iOS i Androidzie.

Co to jest KSW?

Konfrontacja Sztuk Walki, KSW to polska organizacja promująca walki MMA założona w Warszawie przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Lider wśród organizacji MMA w Europie oraz jedna z największych organizacji na świecie. Gale KSW odbywają się w Polsce i za granicą.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.