Freak MMA

gale freak fight

Gala Borka dla Polaków

Już w tę sobotę odbędzie się najnowsza gala organizowana przez Mateusza Borka. Podczas MB Boxing Night 7 dojdzie do kilku naprawdę interesujących starć.

Żeby wiedzieć, o czym dokładnie mówimy, najlepiej od razu przejść do rzeczy. Jak zatem będzie wyglądała karta walk?

KARTA WALK MB BOSING NIGHT 7:

  • Robert Parzęczewski (24-1, 16 KO) – Sladnan Janjanin (27-5, 21 KO)
  • Kamil Łaszczyk (27-0, 9 KO) – Piotr Gudel (10-4-1, 1 KO)
  • Sebastian Ślusarczyk (7-0, 5 KO) – Max Miszczenko (6-1, 2 KO)
  • Patryk Szymański (20-3, 10 KO) – Przemysław Gorgoń (10-6-1, 5 KO)
  • Łukasz Różański (11-0, 10 KO) – Eriks Kalasnikovs (10-8-1, 8 KO)
  • Tomasz Nowicki (4-0, 2 KO) – Bartosz Głowacki (4-1, 3 KO)
  • Oskar Kapczyński (3-0, 2 KO) – Kacper Salabura (1-0, 0 KO)

JEDNOSTRONNA WALKA WIECZORU?

Ostatnim pojedynkiem, jaki zobaczymy podczas tej gali będzie starcie Parzęczewski – Janjanin. Walka wieczoru według BETFAN będzie zupełnie jednostronna. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że na 99% wygra Polak. Jego rywal, który legitymuje się niezłym rekordem, jest mimo wszystko skazywany na pożarcie.

Na jakie walki warto jeszcze zwrócić uwagę? Przede wszystkim będziemy spoglądać w kierunku Łaszczyka, Ślusarczyka oraz Różańskiego. Nie przez przypadek wspomnieliśmy o tych pięściarzach. Nadal są oni niepokonani na zawodowym ringu. I – według analityków BETFAN – w sobotę to się nie powinno zmienić. Z kolei na najbardziej wyrównane starcie wyrasta pojedynek Nowicki – Głowacki, którego nieznacznym faworytem jest ten pierwszy zawodnik. Pełną rozpiskę, gdzie możecie typować znajdziecie TUTAJ.

Wszystkie walki odbędą się w Hotelu Arłamów. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:45 w sobotę. Można powiedzieć, że to wydarzenie jest zorganizowane pod polskich pięściarzy, którzy są faworytami w starciach z zagranicznymi bokserami. Przegrana jakiegokolwiek z nich będzie sporą niespodzianką. Dlatego trzymamy za nich kciuki i liczymy na to, że pokażą się z dobrej strony. Zwłaszcza po ostatniej przymusowej przerwie z pewnością będą chcieli udowodnić, że nadal są w dobrej dyspozycji.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.