Freak MMA

gale freak fight

“Furioza” – Mateusz Damięcki w filmie o chuliganach i ultrasach. Trailer.

“Furioza” to nowy film Cypriana T. Olenckiego. Reżyser komedii “PolandJa” tym razem postanowił opowiedzieć o środowisku polskich “kiboli”. W głównych rolach zobaczymy Mateusza Damięckiego, Weronikę Książkiewicz i Mateusza Banasiuka, którzy przeszli ogromne fizyczne metamorfozy, aby jak najlepiej stworzyć ekranowe postaci. W kinach od 22.10.2021.

Furioza jesienią 2021 w kinach

Premiera filmu “Furioza” jest zaplanowana na 22 października 2021. “Furioza” to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który pokazuje świat, o którym większość z nas nie ma pojęcia. Świat kibiców – ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach. Scenariusz filmu powstawał kilka lat i oparty jest na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy i agentów Centralnego Biura Śledczego Policji.

Mateusz Damięcki

Furioza o kibolach

Czym jest dla nich honor? Co się dzieje z tymi, którzy łamią zasady? Ile warta jest lojalność? Jak daleko można się posunąć dla czystej adrenaliny? Za co kochają ich dziewczyny? Czego w takiej grupie szuka jeden z głównych bohaterów filmu, będący na co dzień lekarzem (w tej roli Mateusz Banasiuk)? Jak potoczy się historia Dzikiej (Weronika Książkiewicz), która choć zna zasady, spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała? Jaką cenę za bycie w Furiozie zapłaci Golden (Mateusz Damięcki)?

Weronika Książkiewicz

Kto zagra w filmie Furioza

W filmie występują: Mateusz Banasiuk, Mateusz Damięcki, Weronika Książkiewicz, Wojciech Zieliński, Szymon Bobrowski, Łukasz Simlat, Janusz Chabior, a w komediowym wątku Sebastian Stankiewicz.

Weronika Książkiewicz

Bardzo sie cieszę bo właśnie zaczęliśmy zdjecia do filmu Cypriana Olenckiego „Furioza” . Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach …Bardzo chciałam podziękować wszystkim którzy pomogli mi w kilku miesięcznych przygotowanaiach i wraz ze mna zbudowali postać Dzikiej z która juz zdążyłam sie bardzo polubić . Dziekuje Cyprian Olencki – podpisała zdjęcie z planu aktorka Weronika Książkiewicz.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.