Freak MMA

gale freak fight

Fortuna: zakład bez ryzyka do 600 PLN. Na mistrzostwach możesz grać po swojemu.

Od 1 czerwca 2021 roku, od godziny 10:00, uruchomiony zostanie nowy bonus powitalny w legalnych zakładach bukmacherskich FORTUNA, który obowiązywał będzie co najmniej na czas turnieju EURO 2020. Na nowy bonus powitalny Fortuny złożą się dwa, a nawet trzy elementy.

  • 600 zł zakładu bez ryzyka (oferowane po rejestracji) – zwrot całej stawki (nowość!)Wcześniejszy zakład bez ryzyka wynosił 210 PLN
  • Darmowe 20 zł na grę za dokonanie pełnej rejestracji (czyli po pełnej weryfikacji konta – warto przypomnieć, że można to zrobić w Fortunie poprzez mojeID)
  • Bonus 2010 PLN – po dokonaniu 1szego depozytu przez klienta, zostanie zaoferowany mu automatycznie bonus od 2giego depozytu do 2010 zł

W przypadku zakładu bez ryzyka, ewentualny zwrot będzie podlegał 1x obrotowi. Co jednak istotne, zwrot będzie polegał na oddaniu całej stawki, czyli z wartością podatku od stawki. Jeśli ktoś, w ramach promocji postawi pierwszy kupon za 600 zł, w przypadku przegranej otrzyma zwrot 600 zł a nie, jak dotąd 528 zł.

__________________________________________________

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

____________________________________________________

Zakład bez ryzyka będzie musiał być zaakceptowany przez gracza Fortuny po zalogowaniu się na konto w ciągu 3 dni od rejestracji, następnie gracz ma 5 dni na zagranie kuponu w ramach oferty, a kupon musi być rozstrzygnięty w ciągu 30 dni od jego postawienia. W przypadku wygranej – klient otrzymuje wygraną. W przypadku zwrotu, dojdzie on na konto gracza do 24h. Następnie będzie on podlegał jednokrotnemu obrotowi, bez minimalnego kursu i liczby zdarzeń.

  • W Fortunie zasady są proste. Wygrana albo zwrot stawki do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot maksymalnie do 600 zł na konto gracza.

  • Co to oznacza?

Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

  • Jak to działa?

Stawiasz kupon składający się z np. meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej za 150 zł:

  • Wygrywasz – na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie.
  • Przegrywasz – 150 zł wraca na Twoje konto gracza.

Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie otrzymujesz za darmo 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów punktów lojalnościowych, które możesz wymienić na zakłady sportowe. Spróbuj swoich sił i zagraj za punkty lojalnościowe. Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.