Freak MMA

gale freak fight

FFF MMA – specjalna oferta w zakładach bukmacherskich STS

Zakłady bukmacherskie STS przygotowały najlepszą w Polsce ofertę rozbudowaną o dodatkowe markety, w tym ofertę LIVE! Oprócz typowych zakładów na zwycięzcę pojedynku, znajdziemy także rozbudowane zakłady w walkach Paweł “Trybson” Trybała vs Damian Kostrzewa, Dariusz “DJ Decks” Działek vs Tomasz Słodkiewicz i Piotr Świerczewski vs Greg Collins. Rozbudowane zakłady dotyczą między innymi wygraną przed czasem, wygraną w I lub II rundzie czy też zakończenie walki w pierwszej minucie.

To będzie bez wątpienia najgorętsze starcie drugiej gali FFF w Zielonej Górze. Karolina Brzuszczyńska to Instagramerka i Youtuberka z popularnych kanałów Way of Blonde i blonde&brunette. 26-latka Brzuszczyńska posiada czarny pas taekwondo, w którym zdobyła między innymi brązowy medal Mistrzostw Polski oraz srebro na Pucharze Europy. Patrycja Zahorska również od lat związana jest ze sportami walki. Mieszkająca do niedawna w Poznaniu popularna Lady Squat trenowała w znanym klubie Czerwony Smok, natomiast w Warszawie przygotowywała się w Berkut WCA Fight Team. Ojciec Zahorskiej jest trenerem przygotowania fizycznego w GKS-ie Katowice. Analitycy bukmachera STS w roli faworytki stawiają Karolinę “Way of Blonde” Brzuszczyńską (kurs 1.70).

Rafał „Tito” Kryla znany jest doskonale wszystkim fanom, którzy śledzili pierwszą galę FFF. Tancerz zmierzył się z Gregiem Collinsem i na przestrzeni trzech rund zaprezentował bardzo bogaty arsenał technik, który dał mu zwycięstwo na kartach punktowych. Rywalem „Tito” będzie członek legendarnego zespołu hip-hopowego Dixon37, Damian „Rest” Osytek, który przygotowywał się do tego starcia w Aligatores Warszawa, jednym z czołowych klubów w stolicy. Osytek przez lata trenował boks i to ma być jego najmocniejsza strona w grudniowym pojedynku. To własnie w raperze ‘Rest” bukmacherzy upatrują faworyta pojedynku, wystawiając kurs na Osytka 1.70

Podporucznik Filip Bątkowski zyskuje coraz większy rozgłos i uznanie w środowisku zawodowego MMA. Wszystko to za sprawą organizowanych przez niego gal z udziałem wojskowych. Bątkowski jednocześnie promuje armię wśród zawodników i kibiców MMA oraz tę popularną dyscyplinę wśród żołnierzy. Rywalem Bątkowskiego będzie starszy szeregowy Hubert Sulewski. Co ciekawe, członek 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej miał przyjemność walczyć na jednej z gal organizowanych przez swojego najbliższego przeciwnika. Sulewski regularnie startuje także w zawodach organizowanych przez polskie siły zbrojne i jest aktualnym Mistrzem Wojska Polskiego w starciach w bliskim kontakcie. Bukmacherzy z STS stawiają w tym starciu na porucznika Bątkowskiego (kurs 1.70)

Były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem w walce wieczoru gali FFF 2 w Zielonej Górze. Rywalem medalisty olimpijskiego z Barcelony będzie znany fanom FFF z występu na pierwszej gali organizacji, Greg Collins. Prowadzący program „Odjazdowe Bryk Braci Collins” spotkał się w kwadratowej klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem Krylą. Zdecydowanym faworytem tej walki jest Collins (kurs 1.50).

Paweł „Trybson” Trybała zmierzy się na drugiej odsłonie FFF z byłym piłkarzem ręcznym i reprezentantem Polski, Damianem Kostrzewą. Trybała skrzyżował rękawice z Marcinem Najmanem, by zakończyć wieloletni konflikt, który dzielił obu sportowców. Damian Kostrzewa zawalczy na FFF po raz pierwszy. Były lewoskrzydłowy reprezentacji Polski zawsze chciał spróbować swoich sił w sportach walki i lipcu tego roku zrealizował cel. W jedynej jak do tej pory walce stoczonej na zasadach mieszanych sztuk walki, Kostrzewa błyskawicznie znokautował Piotra Czapiewskiego już w drugiej minucie pierwszej rundy. Analityce największego bukmachera w Polsce upatrują w popularnym “Trybsonie” – kurs na niego wynosi tylko 1.40

Znany DJ składu Slams Attack Dariusz „DJ Decks” Działek był swego czasu w kadrze Polski teakwondo, w którym uzyskał czarny pas. Oprócz maty „DJ Decks” odwiedzał regularnie także boisko do rugby, skutkiem czego znalazł się w kadrze ekstraklasowej drużyny KS Poznania.Z popularnym „Decksem” rękawice skrzyżuje młodszy z braci Słodkiewiczów, Tomasz. 34-latek z Goleniowa ma na koncie tytuł Mistrza Europy Juniorów, a także Mistrza Polski w kat. do 95kg i Open. Kulturysta jest także szkoleniowcem, certyfikowanym trenerem personalnym oraz dietetykiem. W tej walce zdecydowanego faworyta pojedynku nie będzie. Bukmacherzy STS delikatnie wskazują na Tomasza Słodkiewicza (kurs1.75), jednak nie odbierają szans DJ Decksowi (kurs 1.95)

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu)

Free Fight Federation FFF MMA -kursy bukmachera

Sobota 21.12.2019

Zawodnik 1 Zawodnik 2 kurs 1 kurs 2
Piotr Świerczewski Greg Collins 2.40 1.50
Dariusz “DJ Decks” Działek Tomasz Słodkiewicz 1.95 1.75
Paweł “Trybson” Trybała Damian Kostrzewa 1.40 2.70
Patrycja “Lady Squat” Zahorska Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska 2.00 1.70
Rafał „Tito” Kryla Damian “Rest” Osytek 2.00 1.70
Filip Bątkowski Hubert Sulewski 1.70 2.00
Justyna Haba Klaudia Pawicka 1.25 3.50
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.