Freak MMA

gale freak fight

FFF MMA – Free Fight Federation MMA

FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce ludzi znanych z pierwszych stron gazet, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy chcą się sprawdzić w najtwardszej formule sportów walki. FFF MMA to odpowiedź na FAME MMA czyli walki Youtuberów i internetowych celebrytów. Pierwsza gala FFF już 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze! FFF: Free Fight Federation bilety już w sprzedaży na ebilet.pl.

Telewizja Polsat startuje z projektem, w którym będziemy oglądać wyłącznie freak fighty.

Wiadomo już, jakie gwiazdy MMA wystąpią na pierwszej gali Free Fight Federation. Zapowiedziane walki to konfrontacje uznanych zawodników, których mieliśmy już okazję poznać podczas innych wydarzeń tego typu, oraz debiutantów w formule MMA. Szykują się naprawdę zacięte pojedynki. Zobaczcie, jakie walki już ogłoszono.

Marcin Najman vs. Paweł “Trybson” Trybała
Krystian Pudzianowski vs. Radosław Słodkiewicz
Greg Collins vs. Rafał “Tito” Kryla
Karta walk FFF MMA 1 będzie zapewne uzupełniana o kolejnych zawodników.

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF:
Gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem.

Swój wieloletni konflikt wreszcie w sportowej walce zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.