Freak MMA

gale freak fight

FFF MMA czyli Freak Fight Federation?

Czyżby pojawiła się nowa organizacja Mieszanych Sztuk Walki? W ostatnich dniach pojawiła się informacja o FFF MMA czyli Freak Fight Fereration. Pierwsza gala nowej federacji miałaby sie odbyć już na początku czerwca.

Spekuluje się, że na owej gali może zawalczyć Marcin Najman lub raper Sobota. W zeszłym roku w wywiadzie dla Radia Szczecin Sobota przyznał, że szuka nowych wyzwań i jedną z opcji, które rozważa, jest udział w amatorskiej walce MMA. – Jeżeli chodzi o występ w MMA, gdyby się uprzeć, to motywacją musiałyby być pieniądze, ponieważ sport zostawiam sportowcom – powiedział raper.

Temat powrócił za sprawą nowego odcinka programu “Jazdy Gwiazdy” w ESKA TV. Michał “Sobota”Sobolewski przyznał: – W tajemnicy, po cichu powiem, że taka możliwość jest, żeby Sobota sprawdził się gdzieś w walce freaków.

Czerwcowa walka ma być częścią gali nowej federacji, w której organizowane będą wyłącznie tzw. Freak Fighty. Ma być to odpowiedź telewizji na internetowy sukces FAME MMA, gdzie rywalizują celebryci, influencerzy i osoby ze świata show-biznesu” jak informuje portal warszawa.naszemiasto.pl – jej szczegóły nie zostały jeszcze potwierdzone. Portal warszawa.naszemiasto.pl ujawnił również nazwisko zawodnika, który stanie w ringu na przeciwko Marcina Najmana. Będzie to Paweł „Trybson” Trybała, czyli uczestnik głośnego show MTV o nazwie „Warsaw Shore”.

Swój powrót do klatki MMA zapowiedział także Paweł “Popek” Mikułajuw. Rywalem Popka na najbliższej gali freak figtów ma być Krystian Pudzianowski, brat strongana i zawodnika mma, Mariusza.

“Z hajsem się dogadaliśmy teraz podajcie datę” źródło:https://www.facebook.com/PopekMonster/

Czy nowa federacja Freak Fightów będzie konkurencją dla FAME MMA?

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.